Start

Lista zawodników

Pełna lista zawodników do pobrania: https://ufile.io/ifw6d

 

BENCHPRESS RAW

 

1.     Bartłomiej Prukop T13-15 48 kg PL

2.     Dorian Jarosz T13-15 52 kg PL

3.     Patryk Konieczny T13-15 82,5 kg PL

4.     Jakub Stachurski T16-17 67,5 kg PL

5.     Dawid Stachurski T16-17 67,5 kg PL

6.     Dominik Wasilkiewicz T16-17 82,5 kg PL

7.     Rafał Żuk T16-17 90 kg PL

8.     Mateusz Schmidla T16-17 90 kg PL

9.     Paweł Uliczka T16-17 90 kg PL

10.Kacper Koleśnik T18-19 67,5 kg PL

11.Dawid Urbanowicz T18-19 82,5 kg PL

12.Kamil Kowalski T18-19 100 kg PL

13.Piotr Osiński T18-19 140 kg PL

14.Mikołaj Wójcicki J23 75 kg PL

15.Bartłomiej Koziara J23 82,5 kg PL

16.Adrian Sadło J23 90 kg PL

17.Linus Olsson J23 90 kg SWE

18.Peter Bihari J23 90 kg SVK

19.Patryk Kaczmarek J23 90 kg PL

20.Damian Maśliński J23 90 kg PL

21.Wojciech Szczygieł J23 100 kg PL

22.Bartosz Bajsarowicz J23 100 kg PL

23.Adrian Prietz J23 110 kg PL

24.Michał Pawłowski J23 110 kg PL

25.Konrad Blewązka J23 110 kg PL

26.Piotr Sadowski J23 110 kg PL

27.Patrik Somorovsky J23 125 kg SVK

28.Piotr Jesiak OPEN 60 kg PL

29.Mateusz Kaczmarek OPEN 67,5 kg PL

30.Daniel Nowak OPEN 67,5 kg PL

31.Damian Zapart OPEN 75 kg PL

32.Marek Tokarski OPEN 75 kg PL

33.Marek Remiszewski OPEN 75 kg PL

34.Konrad Adamaszek OPEN 75 kg PL

35.Paweł Grab OPEN 75 kg PL

36.Damian Gordon OPEN 75 kg PL

37.Tom Dydman OPEN 82,5 kg SWE

38.Marcus Rosmalm OPEN 82,5 kg SWE

39.Mateusz Rufkiewicz OPEN 82,5 kg PL

40.Tomasz Miloch OPEN 82,5 kg PL

41.Łukasz Zalewski OPEN 82,5 kg PL

42.Radosław Brzoza OPEN 90 kg PL

43.Robert Kanclerz OPEN 90 kg PL

44.Adrian Kopania OPEN 90 kg PL

45.Jarosław Buczko OPEN 90 kg PL

46.Artur Miksa OPEN 90 kg PL

47.Piotr Gawle OPEN 90 kg PL

48.Przemysław Komarski OPEN 90 kg PL

49.Dawid Wełna OPEN 90 kg PL

50.Piotr Gaj OPEN 100 kg PL

51.Patryk Kozieł OPEN 100 kg PL

52.Michał Wilk OPEN 100 kg PL

53.Hovhannes Yazichyan OPEN 100 kg PL

54.Tomasz Bejgrowicz OPEN 100 kg PL

55.Rafał Żarnowski OPEN 100 kg PL

56.Marek Tatkiewicz OPEN 100 kg PL

57.Mateusz Młynarczyk OPEN 110 kg PL

58.Seargiei Fedaruk OPEN 110 kg BY

59.Tomasz Napierała OPEN 110 kg PL

60.Tomasz Sokołowski OPEN 110 kg SWE

61.Konrad Czupryn OPEN 110 kg PL

62.Łukasz Krawiec OPEN 110 kg PL

63.Andrzej Kocyła OPEN 110 kg PL

64.Artem Sinkevych OPEN 110 kg UKR

65.Sebastian Pawlik OPEN 110 kg PL

66.Krzysztof Celiński OPEN 110 kg PL

67.Arkadiusz Hedorowicz OPEN 125 kg PL

68.Mariusz Bartołowicz OPEN 125 kg PL

69.Krzysztof Grześkowiak OPEN 140 kg PL

70.Kim Gerhardt OPEN 140 kg SWE

71.Marek Makarewicz OPEN 140 kg PL

72.Wiesław Kiwacki M40-44 75 kg PL

73.Maciej Blajer M40-44 82,5 kg PL

74.Rafał Bartelik M40-44 90 kg PL

75.Krzysztof Klimaszewski M40-44 90 kg PL

76.Juliusz Zbierski M40-44 90 kg PL

77.Niclas Friberg M40-44 100 kg SWE

78.Krzysztof Zakrzewski M40-44 100 kg PL

79.Sebastian Mazurek M40-42 110 kg PL

80.Mariusz Wiśniewski M40-41 125 kg PL

81.Piotr Czapiewski M40-44 140 kg PL

82.Tomasz Węgliński M40-44 140+ kg PL

83.Marek Gruszecki M45-49 82,5 kg PL

84.Ireneusz Pryk M45-49 82,5 kg PL

85.Benny Ferander M45-49 125 kg SWE

86.Krzysztof Bożyczko-Jałocha M50-54 125 kg PL

87.Mirosław Urbaniak M55-59 82,5 kg PL

88.Zdzisław Leśniewski M55-59 82,5 kg PL

89.Roman Raczykowski M55-59 100 kg PL

90.Witold Golus M55-59 100 kg PL

91.Jan Gołąbek M55-59 110 kg PL

92.Janusz Witkowski M55-59 110 kg PL

93.Ireneusz Czupryn M60-64 90 kg PL

94.Piotr Pawlik M60-64 90 kg PL

95.Marian Knuth M60-64 90 kg PL

96.Zbigniew Cabaj M60-64 100 kg PL

97.Jozef Matej M60-64 100 kg SVK

98.Henryk Świeży M60-64 110 kg PL

99.Ryszard Wilczak M60-64 110 kg PL

100.  Wojciech Nitecki M60-64 110 kg PL

101.  Piotr Redzik M60-64 140 kg PL

102.  Zbigniew Koper M65-69 75 kg PL

103.  Józef Małek M65-69 75 kg PL

104.  Waldemar Jóźwik M65-69 100 kg PL

105.  Wojciech Grabowski M69-69 + OPEN 110 kg PL

106.  Bernard Hojka M70-74 67,5 kg PL

107.  Sylwester Kubacki M70-74 82,5 kg PL

108.  Kazimierz Tamiłowski M70-74 82,5 kg PL

109.Jan Matej M70-74 90 kg SVK

110.Wiesław Dąbrowski M75-79 75 kg PL

111.Mirosław Orłowski M75-79 110 kg PL

 

 

DEADLIFT RAW

 

1.     Dorian Jarosz T13-15 52 kg PL

2.     Tomasz Janas T16-17 67,5 kg PL

3.     Jakub Stachurski T16-17 67,5 kg PL

4.     Dawid Stachurski T16-17 67,5 kg PL

5.     Dominik Wasilkiewicz T16-17 82,5 kg PL

6.     Rafał Żuk T16-17 90 kg PL

7.     Jakub Świeżko T16-17 90 kg PL

8.     Paweł Uliczka T16-17 90 kg PL

9.     Jakub Szewczyk T16-17 110 kg PL

10.Piotr Osiński T18-19 140 kg PL

11.Kamil Bogusz J23 75 kg PL

12.Konrad Kondzierski J23 75 kg PL

13.Kamil Olewicz J23 75 kg PL

14.Mikołaj Wójcicki J23 75 kg PL

15.Przemysław Kawczyński J23 82,5 kg PL

16.Peter Bihari J23 90 kg SVK

17.Damian Maśliński J23 90 kg PL

18.Konrad Majocha J23 90 kg PL

19.Bartosz Bajsarowicz J23 100 kg PL

20.Wojciech Szczygieł J23 100 kg PL

21.Adrian Prietz J23 110 kg PL

22.Piotr Sadowski J23 110 kg PL

23.Konrad Blewązka J23 110 kg PL

24.Michał Pawłowski J23 110 kg PL

25.Patrik Somorovsky J23 125 kg SVK

26.Mateusz Kaczmarek OPEN 67,5 kg PL

27.Andrii Avdieiev OPEN 75 kg UKR

28.Marek Remiszewski OPEN 75 kg PL

29.Damian Zapart OPEN 75 kg PL

30.Paweł Grab OPEN 75 kg PL

31.Adrian Wierzbicki OPEN 75 kg PL

32.Tomasz Miloch OPEN 82,5 kg PL

33.Tom Dydman OPEN 82,5 kg SWE

34.Marcin Helwig OPEN 82,5 kg PL

35.Marcus Rosmalm OPEN 82,5 kg SWE

36.Mateusz Rufkiewicz OPEN 82,5 kg PL

37.Tomasz Trotzer OPEN 82,5 kg PL

38.Dawid Wełna OPEN 90 kg PL

39.Piotr Gawle OPEN 90 kg PL

40.Przemysław Komarski OPEN 90 kg PL

41.Krzysztof Tyrański OPEN 90 kg PL

42.Piotr Guzik OPEN 90 kg PL

43.Tomasz Bejgrowicz OPEN 100 kg PL

44.Marek Tatkiewicz OPEN 100 kg PL

45.Karol Frąckowiak OPEN 100 kg PL

46.Filip Znojek OPEN 100 kg PL

47.Sebastian Pawlik OPEN 110 kg PL

48.Łukasz Lipka OPEN 110 kg PL

49.Tomasz Sokołowski OPEN 110 kg PL

50.Konrad Czupryn OPEN 110 kg PL

51.Seargiei Fedaruk OPEN 110 kg BY

52.Dariusz Kopczyński OPEN 110 kg PL

53.Artem Sinkevych OPEN 110 kg UKR

54.Przemysław Karwański OPEN 125 kg PL

55.Mariusz Bartołowicz OPEN 125 kg PL

56.Damian Sieradzki OPEN 125 kg PL

57.Krzysztof Grześkowiak OPEN 140 kg PL

58.Kim Gerhardt OPEN 140 kg SWE

59.Marek Makarewicz OPEN 140 kg PL

60.Bartosz Słodek M40-44 67,5 kg PL

61.Niclas Friberg M40-44 100 kg SWE

62.Grzegorz Drewniany M40-44 100 kg PL

63.Jacek Lindobeja M40-44 110 kg PL

64.Piotr Czapiewski M40-44 140 kg PL

65.Robert Nemś M45-49 125 kg PL

66.Rafał Klauz M45-49 125 kg PL

67.Marek Dawidowicz M45-49 140 kg PL

68.Jan Małek M50-54 75 kg PL

69.Janusz Witkowski M55-59 110 kg PL

70.Antonii Kaliński M60-64 67,5 kg PL

71.Piotr Pawlik M60-64 90 kg PL

72.Marian Knuth M60-64 90 kg PL

73.Zbigniew Cabaj M60-64 100 kg PL

74.Wiesław Wróbel M60-64 100 kg PL

75.Piotr Redzik M60-64 140 kg PL

76.Zbigniew Koper M65-69 75 kg PL

77.Ryszard Śliwiński M65-69 75 kg PL

78.Józef Bejgrowicz M65-69 82,5 kg PL

79.Jan Łuka M65-69 90 kg PL

 

SQUAT RAW

1.     Tomasz Janas T16-17 67,5 kg PL

2.     Dawid Stachurski T16-17 67,5 kg PL

3.     Jakub Stachurski T16-17 67,5 kg PL

4.     Rafał Żuk T16-17 90 kg PL

5.     Paweł Uliczka T16-17 90 kg PL

6.     Piotr Osiński T18-19 140 kg PL

7.     Konrad Kondzierski J23 75 kg PL

8.     Przemysław Kawczyński J23 82,5 kg PL

9.     Damian Maśliński J23 90 kg PL

10.Wojciech Szczygieł J23 100 kg PL

11.Adrian Prietz J23 110 kg PL

12.Konrad Blewązka J23 110 kg PL

13.Michał Pawłowski J23 110 kg PL

14.Mateusz Kaczmarek OPEN 67,5 kg PL

15.Damian Zapart OPEN 75 kg PL

16.Marek Remiszewski OPEN 75 kg PL

17.Tomasz Miloch OPEN 82,5 kg PL

18.Tom Dydman OPEN 82,5 kg SWE

19.Marcin Helwig OPEN 82,5 kg PL

20.Krzysztof Tyrański OPEN 90 kg PL

21.Piotr Gawle OPEN 90 kg PL

22.Dawid Wełna OPEN 90 kg PL

23.Piotr Guzik OPEN 90 kg PL

24.Tomasz Bejgrowicz OPEN 100 kg PL

25.Karol Frąckowiak OPEN 100 kg PL

26.Filip Znojek OPEN 100 kg PL

27.Sebastian Pawlik OPEN 110 kg PL

28.Łukasz Lipka OPEN 110 kg PL

29.Seargiei Fedaruk OPEN 110 kg BY

30.Artem Sinkevych OPEN 110 kg UKR

31.Krzysztof Grześkowiak OPEN 140 kg PL

32.Kim Gerhardt OPEN 140 kg SWE

33.Marek Makarewicz OPEN 140 kg PL

34.Przemysław Górnicki OPEN 140+ kg PL

35.Niclas Friberg M40-44 100 kg SWE

36.Grzegorz Drewniany M40-44 100 kg PL

37.Janusz Witkowski M55-59 110 kg PL

38.Zbigniew Cabaj M60-64 100 kg PL

39.Wiesław Wróbel M60-64 100 kg PL

40.Zbigniew Koper M65-69 75 kg PL

41.Józef Bejgrowicz M65-69 82,5 kg PL

 

 

BENCHPRESS EQ

1.     Janik Velgos T16-17 125 kg SVK

2.     Dawid Urbanowicz T18-19 82,5 kg PL

3.     Kamil Lipiński J23 90 kg PL

4.     Krzysztof Wolszczak OPEN 75 kg PL

5.     Krzysztof Zakrzewski OPEN 100 kg PL

6.     Tomasz Bejgrowicz OPEN 100 kg PL

7.     Paweł Chilakowski OPEN 100 kg PL

8.     Patryk Kozieł OPEN 100 kg PL

9.     Rafał Żarnowski OPEN 100 kg P

10.Tomasz Napierała OPEN 110 kg PL

11.Krzysztof Celiński OPEN 110 kg PL

12.Przemysław Górnicki OPEN 140+ kg PL

13.Piotr Słapa OPEN 125 kg PL

14.Marudins Igors M40-44 82,5 kg LVA

15.Juliusz Zbierski M40-44 90 kg PL

16.Grzegorz Drewniany M40-44 100 kg PL

17.Rekaikins Mihails M40-44 100 kg LVA

18.Mirosław Zakrzewski M40-44 125 kg PL

19.Wojciech Kramer M55-59 125 kg PL

20.Wojciech Grabowski M69-69 + OPEN 110 kg PL

21.Franciszek Szabluk M60-64 100 kg PL + OPEN

22.Kazimierz Tamiłowski M70-74 82,5 kg PL

 

 

KOBIETY BENCHPRESS RAW

1.     Patrycja Skwarska T13-15 48 kg PL

2.     Olga Matysiak T13-15 48 kg PL

3.     Nicole Siwalska T13-15 75 kg PL

4.     Nikola Pich T16-17 56 kg PL

5.     Anna Syvokobylska J23 60 kg UKR

6.     Weronika Obuchowicz J23 60 kg PL

7.     Weronika Kurek J23 67,5 kg PL

8.     Renata Olczyk OPEN 52 kg PL

9.     Joanna Drożdż OPEN 60 kg PL

10.Honorata Kaczorowska OPEN 67,5 kg PL

11.Marcelina Szumera OPEN 67,5 kg PL

12.Sylwia Gordon OPEN 67,5 kg PL

13.Marta Chachuła OPEN 75 kg PL

14.Magdalena Pietkiewicz OPEN 90 kg PL

15.Magdalena Ciureja OPEN 90 kg PL

16.Karolina Koszela OPEN 90+ kg PL

17.Beata Kowalska M40-44 75 kg PL

18.Marzena Janzer M40-44 82,5 kg PL

19.Elżbieta Świecik M45-49 56 kg PL

20.Krystyna Puzio M50-54 90 kg PL

21.Jolanta Popowicz M55-59 60 kg PL

 

KOBIETY DEADLIFT RAW

1.     Patrycja Skwarska T13-15 48 kg PL

2.     Olga Matysiak T13-15 48 kg PL

3.     Magdalena Szpila T16-17 44 kg PL

4.     Nikola Pich T16-17 56 kg PL

5.     Gabriela Gacek T18-19 67,5 kg PL

6.     Bianka Kovacikova J23 60 kg SVK

7.     Weronika Obuchowicz J23 60 kg PL

8.     Weronika Kurek J23 67,5 kg PL

9.     Renata Zapała J23 75 kg PL

10.Joanna Gawron OPEN 60 kg PL

11.Joanna Drożdż OPEN 60 kg PL

12.Marcelina Szumera OPEN 67,5 kg PL

13.Małgorzata Szewczyk OPEN 75 kg PL

14.Daria Czech OPEN 82,5 kg PL

15.Magdalena Pietkiewicz OPEN 90 kg PL

16.Magdalena Ciureja OPEN 90 kg PL

17.Karolina Koszela OPEN 90+ kg PL

18.Beata Kowalska M40-44 75 kg PL

19.Elżbieta Świecik M45-49 56 kg PL

20.Iwona Markut M50-54 56 kg PL + OPEN

21.Krystyna Puzio M50-54 90 kg PL

 

KOBIETY SQUAT RAW

1.     Nikola Pich T16-17 56 kg PL

2.     Kinga Safanow T18-19 75 kg PL

3.     Weronika Obuchowicz J23 60 kg PL

4.     Weronika Kurek J23 67,5 kg PL

5.     Joanna Drożdż OPEN 60 kg PL

6.     Aleksandra Fabiańska OPEN 67,5 kg PL

7.     Marcelina Szumera OPEN 67,5 kg PL

8.     Małgorzata Szewczyk OPEN 75 kg PL

9.     Daria Czech OPEN 82,5 kg PL

10.Magdalena Pietkiewicz OPEN 90 kg PL

11.Magdalena Ciureja OPEN 90 kg PL

12.Karolina Koszela OPEN 90+ kg PL

13.Beata Kowalska M40-44 75 kg PL

14.Krystyna Puzio M50-54 90 kg PL

Wyniki MMP 2018

WYNIKI MMP 2018 (pliki do pobrania):

 

DEADLIFT: https://ufile.io/tvhci

SQUAT: https://ufile.io/h26vm

BENCHPRESS RAW: https://ufile.io/v6kbk

BENCHPRESS EQ: https://ufile.io/islf2

 

 

Sukcesy F.Szabluk

 

 

13.09.2018

Zawodnicy którzy nie uiścili wpisowego do F. Szabluka lub R. Siski, proszeni są o uregulowanie płatności do 20 września. W przeciwnym razie mimo to, że są zgłoszeni, nie będą mogli wystartować na zawodach w Trnavie

 

 

14.08.2018

Mistrzostwa Polski w Zalesiu odbędą się 23-24 marca 2019 r.

 

Decyzją Jarosława Barona oraz Prezydenta Federacji GPC Polska Franciszka Szabluka, HENRYK ŚWIERZY Z SIEMIANOWIC zostaje zawieszony za nieposrtowe zachowanie, obrażanie i naśmiewanie się z innych zawodników na zawodach oraz publicznych forach internetowych. Takie zachowanie jest niedopuszczalne przez co zawodnik ma dożywotni zakaz startów w fedracjach GPC WUAP WPA

 

16.07.2018 MISTRZOSTWA ŚWIATA GPC EGER WĘGRY

 

Miejscowość: Eger, Węgry

Miejsce zawodów: Hotel Eger&Park, Eger, Szálloda utca 1-3. 3300 Hungary +36/36-522-200
GPS: N47.897118 E20.376162, www.hotelegerpark.hu, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Organizator:
Hungarian Professional Powerlifting League
Global Powerlifting Committee (GPC)

Dyrektor techniczny: Sándor Freimann

Promotor Zawodów: László Hajdú

Kontakt: Nikolett Fejér Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., +36202418587

Sekretarz GPC: Anita Mahony, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., +353 86 8422018

Data: 16 -23 września 2018 (od niedzieli do niedzieli)

Data zamknięcia zgłoszeń: 10 sierpnia

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Strony internetowe:

Zgłoszenia dokonuje federacja narodowa (Polska Unia Trójboju Siłowego)

Opłata startowa:

  • 290 PLN za pierwsze zgłoszone/konkurencje (teenager i junior tylko 200 PLN)
  • 160 PLN za każde dodatkowe zgłoszenie/konkurencje
  • Kara za spóźnioną opłatę po dacie zamknięcia zgłoszeń 135 PLN

Wpłata na konto:

  • Franciszek Szabluk
  • Bank Spółdzielczy58 8025 0007 0682 4019 3000 0010 
  • Z dopiskiem „imię i nazwisko, kat wagowa i wiekowa”

Data zamknięcia wpłat: 10 sierpnia

Dyscypliny:

Equipped (Multi-ply)

  • Powerlifting,
  • Benchpress
  • Deadlift
  • Squat

Raw

  • Powerlifting
  • Benchpress
  • Deadlift
  • Squat

Konto Bankowe:

Ważenie:
Codzienne ważenie w dniach 15-22. 09. 2018: 9.00-11.00 i 15.00-18.00

?Zawodnicy ważą się się dzień przed startem. Ważenie rozpoczyna się 15 września. W dniu startu zawodnika nie będzie ważenia! Starty rozpoczynają się codziennie o 9 rano.

Czas ważenia może nieznacznie ulec zmianie po upływie terminu zgłoszeń (w zależności od liczby zawodników).

Harmonogram startów:

  • Niedziela 16/09/18 – EQ Powerlifting i Raw Squat ? wszyscy zawodnicy
  • Poniedziałek 17/09/18 – Raw Powerlifting ? wszystkie kobiety i mężczyźni do kat. -67.5 kg
  • Wtorek 18/09/18 – Raw Powerlifting mężczyźni -75 kg i -82.5 kg
  • Środa 19/09/18 – Raw Powerlifting mężczyźni -90 kg i -100 kg
    AGM
  • Czwartek 20/09/18 – Raw Powerlifting mężczyźni od -110 kg do 140+ kg/ EQ Squat wszyscy zawodnicy
  • Piątek 21/09/18 – EQ Bench i EQ Deadlift wszyscy zawodnicy
  • Sobota 22/09/18 – Raw Benchpress wszystkie kobiety i mężczyźni do kat -110 kg
    Banquet
  • Niedziela 23/09/18 – Raw Benchpress mężczyźni od -125 kg do +140 kg / Raw Deadlift wszyscy zawodnicy

Hotele: kliknij tutaj

Lotnisko: Budapest-Eger 140 km

Transfer z lotniska kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel.: +36 37 563 560

Warunek uczestnictwa:

Wszyscy zawodnicy muszą być członkami GPC (w Polsce Polskiej Unii Trójboju Siłowego). Każdy naród określa własne wymagania członkostwa.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

 

 

12.06.2018

Sprzedam monolit - właściciel Jan Matej, kontakt Franciszek Szabluk. Cena 650E

 

Wyniki Puchar Karpat

 

 

                               

Zdjęcia 12-13.04.2014

Zdjęcia dostępne pod linkiem poniżej: (jeśli link się nie otwiera, skopiuj go do paska przeglądarki)

Pictures are avalible at link below: (if link is not open, please copy it to page adress)

 

https://plus.google.com/u/0/photos/100043181760649632026/albums/6002493566923689057?client=opera&q=adrian%20kaminski&oe=UTF-8&um=1&ie=UTF-8&sa=N