Start

Lista zawodników

 

Kobiety Benchpress Raw

 

1.     Anastazja Świerzy  16.11.2004r. 14lat  56kg  T13-15

        2.     Paulina Randzio  13.06.1998r. 20 lat  67,5kg   J23     

        3.     Klaudia Tyka  48kg   J23

        4.     Aleksandra Mazurek  10.10.1996r. 22 lata  60kg  J23   Olimpia Lublin

        5.     Dorota Durczak OPEN 52 kg

        6.     Sylwia Zielant OPEN 60 kg

7.     Emilia Truszkowska 30.06.1994r.  25lat  67,5kg  Open klub  15 GBZ

8.     Marta Chachuła 07.12.1987r. 31lat 75kg Open Tytan Team

9.     Krystyna Abramczyk-Puzio 23.04.1965r. 54lata  90kg  M50-54  klub

     Zjednoczeni Olsztyn

 

 

Benchpress Monster

 

1.     Jakub Chrzanowski 22.09.1997r.  21lat  75kg   J23  Tytan Team

2.     Piotr Jęsiak OPEN 67,5 kg

3.     Piotr Kandafer 29.06.1981r. 37lat  90kg  Open    Fitnes Gym For Life

4.     Krystian Fijałkowski  24.12.1992r.  26lat  100kg  Open klub Sosnowiec

5.     Arkadiusz Hedorowicz  07.10.1982r.  36lat  125kg  Open  Tytan Team

        6.     Rafał Pałbicki M40-44 125 kg

7.     Marcin Karkula 22.12.1982r. 36lat +140kg Open  klub Barbell Brothers

        8.     Wojciech Kramer M55-59 125 kg

 

 

Benchpress EQ Men

  

        1.     Damian Bednarek  31.07.1997r.  21lat 100kg  J23 Tytan Łódź

        2.     Patryk Citko OPEN 100 kg

        3.     Sebastian Bulenger 23.04.1982r. 36lat 125 kg OPEN

        4.     Rafał Pałbicki M40-44 125 kg

        5.     Tomasz Czapiewski 140kg M40-44

        6.     Benny Ferander 125kg  M45-49  Szwecja

        7.     Tavho Jouhojarvi 75kg  M55-59  Szwecja

        8.     Wojciech Kramer M55-59 125 kg

        9.     Jan Gołąbek  26.11.1958r.  60lat  110kg  M60-64 Spójnia Gdańsk

       10.    Franciszek Szabluk 17.09.1956r.  62lata  M60-64 Gaj Zalesie

       11.    Stanisław Kozeko 10.01.1957r.  62 lata  100kg  M60-64

       12.   Wojciech Grabowski 31.03.1951r.  67lat  110kg  M65-69 Gdynia

       13.   Kazimierz Tamiłowski 02.02.1948r. 71lat 82,5kg M70-74 LKS Piast Łasin

 

 

 

SQUAT  RAW Men

 

        1.     Karol Białecki  82,5kg  T16-17  Zbąszyń

        2.     Alan Walkowiak  90kg T16-17 Mendelejew Team

        3.     Jakub Drozdowski T18-19 110 kg

4.     Nikodem Romanowski 30.07.1997r.  21lat  82,5kg  J23 klub The Litters

5.     Jan Kępiński J23 82,5 kg

6.     Damian Aniołek 18.03.1997r. 22 lata 100kg J23  klub Mendelejew

7.     Konrad Blewązka 01.01.1998r.  21lat  100kg  J23  Tytan Team

        8.     Mateusz Olczyk  17.06.1997r.  21 lat  100kg  J23     Potwory Tybory

        9.     Adam Kijak J23 125 kg

       10.  Marcus Rosmalm  82,5kg  OPEN  Szwecja

       11. Piotr Kandafer 29.06.1981r. 37lat  90kg  Open Fitnes Gym For Life

       12.  Artur Lisowski 100kg  Open Potwory Tybory

       13.  Wojciech Piela 20.02.1994r. 24lata 110kg Open klub Warszawa

       14. Mariusz Bartołowicz 12.12.1979r. 39 lat  110kg Open KSS Heros Ciechanów

       15. Łukasz Lipka 24.09.1992r. 26lat  125kg  Open  Mendelejew Team

            16.  Bartosz Zajączkowski 09.05.1989r. 29lat 125kg Open

       17. Przemysław Karwański OPEN 125 kg

       18.  Tomasz Milob 07.03.1994r.  25lat  125kg  Open klub Potwory Tybory

       19. August Mood 125kg Open Szwecja

       20. Damian Sieradzki OPEN 140 kg

       21. Tom Rydman  90kg Submasters Szwecja

       22. Rafał Klauz M45-49 125 kg

       23. Jurgen Ljungberg140kg M50-55 Szwecja

       24.Zbigniew Cabaj 19.04.1955r. 64lata 90kg M60-64  LZS Gryf Dobrowo

25.Antoni Kaliński 01.10.1953r. 65lat 67,5kg M65-69  Tytan Team Łódz

26.Zbigniew Koper 04.10.1953r.  65lat  75kg  M65-69 klub Piwnica

27.Józef Bejgrowicz 24.09.1952r. 66lat 75kg M65-69 klub SS Tczew

28.Kazimierz Tamilowski M70-74 82,5 kg

 

SQUAT  RAW Kobiety

 

 

         1.     Dominika Matysiak 10.05.2001r. 18lat 82,5kg  T18-19  Mendelejew 

               2.     Klaudia Tyka  48kg   J23

         3.     Aleksandra Mazurek  10.10.1996r. 22 lata  60kg  J23   Olimpia Lublin

         4.     Paulina Randzio  13.06.1998r. 20 lat  67,5kg   J23 

         5.     Kamila Gorczyńska 23.05.1993r. 25lat  75kg  Open Potwory Tybory

         6.     Ewa Dzwonkowska 24.12.1993r. 25lat 90kg Open Mendelejew Team

 7.     Krystyna Abramczyk-Puzio 23.04.1965r. 54lata 90kg M50-54  klub 15 GBZ

 

 

 

Deadlift RAW Men

 

         1.     Jgor Rondoś  22.11.2006r.  13lat  52kg  T13-15

         2.     Radosław Bober T13-15 56 kg

         3.     Tomasz Doleżan T13-15 75 kg

         4.     Kacper Czapiewski 75kg  T16-17

         5.     Karol Białecki  82,5kg  T16-17 Zbąszyń

         6.     Alan Walkowiak  90kg  T16-17  Mendelejew Team

 7.     Mikołaj Romanowski 30.07.1997r. 21lat  82,5kg  J23  klub The Litters

 8.     Rafał Nazaruk 05.11.1997r.  21lat  67,5kg  J23  Viking Team

 9.     Damian Aniołek 18.03.2997r. 22lata 100kg J23 klub Mendelejew

10.  Konrad Blewązka 01.01.1998r. 21lat 100kg J23 Tytan Team

        11.Mateusz Olczyk  17.06.1997r.  21lat  100kg   J23  Potwory Tybory

        12. Patryk Borzestowski J23 110 kg

        13.Krystian Ludkowski J23 125 kg

14.Sebastian Kwiatkowski 24.12.1996r.  22 lata  125kg  J23

        15. Piotr Stefaniuk OPEN 60 kg

16. Marcus Rosmalm  82,5kg  Open  Szwecja

        17. Tom Rydman 90kg  Open  Szwecja

        18. Piotr Kandafer 29.06.1981r.  37lat 90kg Open Fitnes Gym for Life

        19. Konrad Czupryn  15.03.1989r. 30lat 100kg Open Gaj Zalesie

        20. Artur Lisowski 100kg   Open  Potwory Tybory

        21. Hubert  Jaszczuk  05.05.1993r. 25lat  100kg  Open  Potwory Tybory

22.Wojciech Piela 20.02.1994r. 24lata 110kg Open klub Warszawa

23. Igor Smirnovs 110kg  Open Szwecja

        24. Mariusz Bartołowicz 12.12.1979r. 39 lat  110kg Open  KSS Heros Ciechanów

        25.Krzysztof Grzemiński  26.03.1987r. 31lat 110kg  Open  KSS HerosCiechanów

        26. Tomasz Sokołowski 110kg  OPEN  Szwecja                           

        27.Arkadiusz Hedorowicz 07.10.1982r. 36lat 125kg Open Tytan Team

29.Kiril Afanse 125kg  Open  Szwecja

        30. Łukasz Lipka  24.09.1992r. 26lat 125kg Open   Mendelejew Team

        31.Bartosz Zajączkowski 09.05.1989r. 29lat 125kg  Open

        32.Przemysław Karwański OPEN 125 kg

33. Daniel  Jansson 140kg   Open   Szwecja

        34. Damian Sieradzki OPEN 140 kg

35.Konrad Troll  07.09.1972r.  46lat  82,5kg  M45-49

36.Niclas Fieberg 100kg  M45-49         Szwecja

37. Robert Nemś 125 kg M45-49

38.Peter Hellberg 125kg M45-49  Szwecja

39.Benny Ferander 125kg  M45-49  Szwecja

        40. Rafał Klauz M45-49 125 kg

        41.Jan Małek 29.08.1963r.   55lat  75kg   M55-59

        42.Mats Eriksson 90kg  M55-59  Szwecja

        43.Jorgen Ljungberg  140kg  M50-55 Szwecja

        44.Ireneusz Czupryn 01.10.1955r. 63lata 82,5kg M60-64  Gaj Zalesie

45. Zbigniew Cabaj 19.04.1955r. 64lata 90kg M60-64 LZS Gryf Dobrowo

        46.Piotr Redzik 140kg M60-64

47.Zbigniew Koper 04.10.1953r. 65 lat 75kg  M65-69 klub Piwnica

48.Ryszard Śliwiński 22.01.1950r. 69lat 75kg M65-69 klub Chełm

49.Józef Bejgrowicz  24.06.1952r. 66lat  75kg M65-69 klub SS Tczew

 

 

 

Deadlift RAW Kobiety

 

         1.     Jessica Jordan T13-15 67,5 kg

         2.     Zuzanna Jędraszczyk T16-17 67,5 kg

 3.     Martyna Dubij  14.05.1999r.  19lat  52kg  T18-19

 4.     Elżbieta Kardaś T18-19 56 kg

         5.     Dominika Matysiak 10.05.2001r. 18lat 82,5kg T18-19 Mendelejew Team

         6.     Klaudia Tyka  48kg   J23

         7.     Aleksandra Mazurek  10.10.1996r. 22 lata  60kg  J23   Olimpia Lublin

         8.     Paulina Randzio  13.06.1998r. 20 lat  67,5kg  J23

 9.     Renata Zapała OPEN 67,5 kg

10.  Katarzyna Mądry 22.03.1993r.  26last  67,5kg  Open klub Potwory Tybory

        11.  Ewa Dzwonkowska 24.12.1993r. 25lat 90kg  Open Mendelejew Team

        12.  Katarzyna Troll M40-44 60 kg

13. Krystyna Abramczyk-Puzio 23.04.1965r. 54lata 90kg  M50-54  klub   Zjednoczeni Olsztyn

 

 

 

Benchpress RAW Men

     

         1.     Bartłomiej Prukop  48kg T13-15 S S Siemianowice Śl

 2.     Sebastian Żołądek 11.03.2006r. 13 lat 52kg  T13-15 SSS Siemianowice Śl

 3.     Dawid Siekierka 11.02.2005r. 14lat 52kg T13-15 SSS Siemianowice Śl

         4.     Jakub Czapiewski  13lat  56kg  T13-15

         5.     Tomasz Doleżan T13-15 75 kg

 6.     Krystian Tuzikowski 19.06.2001r. 17lat 67,5kg T16-17 Tytan Team

         7.     Piotr Szewczyk  19.09.2001r.  17lat   75kg   T16-17

         8.     Kacper Czapiewski 16lat 75kg  T16-17

         9.     Karol Białecki 16lat 82,5kg  T16-17 Zbąszyń

        10. Mateusz Kościelski T16-17 110 kg

11. Jakub Koeijvoets 23.05.2000r. 18lat 75kg T18-19 KS Team Wrocław

12.Mateusz Schmidla 11.07.2000r. 18lat 82,5kg T18-19 Siemianowice Śląskie

13. Jakub Drozdowski 27.06.2000r. 18lat 110kg T18-19 Olimpik Park

14. Rafał Nazaruk 05.11.1997r. 21lat  67,5kg  J23 Viking Team

15. Bartłomiej Koziara  06.05.1996r.  22lata  82,5kg  J23

        16. Konrad Blewązka  21lat  100kg  J23  Tytan Team

17. Damian Aniołek 18.03.1997r. 22lata 100kg J23 klub Mendelejew Team

        18.  Dominik Szewczyk  22.02.1995r.  24 lata  67,5kg  Open

        19.   Damian Matusiak OPEN 67,5 kg

20. Marcin Kosowski 24.03.1990r. 28lat 67,5kg Open Klub Sochaczew

21. Piotr Jęsiak OPEN 67,5 kg

        22. Marcus Rosmalm  82,5kg  Open Szwecja

23. Patryk Kaczmarek 23.04.1995r. 24 lata 90kg  Open  Tytan Team

24.  Grzegorz Joka 28.11.1987r. 32 lata 90kg Open GBZ

        25. Tom Rydman 90kg Open Szwecja

        26.  Piotr Kandafer   29.06.1981r.   37lat   90kg Open Fitnes Gym for Life

        27.  Jarosław Domański  03.01.1992r.  27lat   100kg   Open      Tytan

        28.  Krzysztof Kasprzyk 15.11.1990r.   28lat     100kg   Open

        29. Przemysław Dobrowolski 31.08.1986r. 32lata100kg Open Tytan Team

30. Tomasz Trzciński 17.09.1982r. 37 lat 100 kg Open Klub 15 GBZ

31. Dawid Górzyński OPEN 110 kg

32. Kamil Zdzibłowski OPEN 110 kg

        33.  Igor Smirnovs 110kg  Open  Szwecja

        34.  Mariusz Bartołowicz 10.12.1979r. 39lat 110kg Open KSS Heros

             Ciechanów

        35. Krzysztof Grzemiński 26.03.1987r. 31lat 110kg Open  KSS Herps Ciechanów

             36.  Bartosz Zajączkowski 09.05.1989r.  29lat  125kg Open 

        37. Sebastian Bulenger  23.04.1982r. 36lat 125kg  Open

38. Arkadiusz Herodowicz  07.10.1982r.  36lat  125kg  Open   TytanTeam

39. Arkadiusz Daranowski 06.11.1982r. 36 lat 140kg Open  Chałaj Team

        40.  Damian Sieradzki OPEN 140 kg

41.Marcin Karkula 22.12.1982r. 36lat +140kg Open klub Barbell Brothers

42.Maciej Bajer  07.06.1975r. 43lata 82,5kg  M40-44

        43. Mariusz Wiśniewski  12.04.1976r.  42lata  125kg   M40-44

        44. Rafał Pałbicki M40-44 125 kg

        45.  Tomasz Czapiewski 42lata 140kg M40-44

        46. Maciej Knap M40-44 140 kg

        47.Robert Drozdowski M40-44 140kg

48.Tomasz Węgliński 06.03.1978r. 41lat  +140kg M40-44  Chałaj Team

49.Jacek Krysiuk 11.05.1973r. 46 lat  90 kg  M45-49  Klub 15 GBZ

50. Hovhannes Yazichyan 08.05.1971r. 48lat 100kg M45-49 Tytan Team

        51.  Robert Kozłowski M45-49 110 kg

        52. Benny Ferander 125kg M45-49  Szwecja

53. Marek Gruszecki 12.05.1968r. 51lat 82,5kg M50-54 SSS Siemianowice

      Śląskie

        54.   Jacek leszczyński M50-54 110 kg

        55.  Tahvo Jouhojarvi 75kg M55-59  Szwecja

        56. Zdzisław Leśniewski M55-59 82,5 kg

57. Mirosław Urbaniak 06.04.1961r. 58lat 82,5kg M55-59  klub Pleszew

        58.  Mats Ericsson 90kg M55-59 Szwecja

59.  Roman Raczkowski 13.02.1961r. 58lat 100kg M55-59 SSS

     Siemianowice Śląskie

60. Witold Golus M55-59 100 kg

61. Zbigniew Cabaj 19.04.1955r. 64lata  90kg M60-64 LZS Gryf Dobrowo

62. Ryszard Wilczak 26.10.1955r. 63lata 100kg M60-64 Tytan Team

        63. Stanisław Kozeko  10.01.1957r.  62lata  100kg  M60-64

64. Henryk Świerzy 08.03.1956r. 63lata 110kg M60-64  Tytan Team

        65.  Jan Gołąbek   26.11.1958r.   60lat   110kg  M60-64  Spójnia Gdańsk

        66.  Piotr Redzik  61lat  140kg   M60-64

67.  Antoni Kaliński 01.01.1953r. 65lat 67,5kg M65-69  Tytan Team

68. Zbigniew Koper 04.10.1953r. 65lat 75kg M65-69 Klub Piwnica

69. Waldemar Jozwik M65-69 100 kg

        70. Wojciech Grabowski 31.03.12951r. 67lat 110kg M65-69  Gdynia

71. Roman Wanot 11.04.1948r. 71lat 82,5kg M70-74 Siemianowice Śl

72. Sylwester Kubacki M70-74 82.5 kg

73. Kazimierz Tamiłowski  02.02.1948r.  71lat  82,5kg M70-74 LKS Łasin

        74. Tomasz Sokołowski 110kg Masters Szwecja

 

 

 

 

Wyniki MMP 2018

WYNIKI MMP 2018 

BENCHPRESS EQ

logo-POTS3-300x300.png
Name
Lastname Country Age Weight Devision Class Bench1 Bench2 Bench3 Bench4 Total Reshel McCullough
Jan Velgos SVK 16 123 T16-17 125 320 330 wr 340 n wr   330 283,8  
Krzysztof Wolszczak PL 32 74.8 Open 75 140 150 160   160 179,2  
Rafal Zarnowski PL 26 89.7 Open 90 195 200 202.5   202,5 196,83  
Krzysztof Zakrzewski PL 40 96.8 Open 100 265 n 270 n 275   275 255,2  
Patryk Koziel PL 31 98.3 Open 100 225 235 245 n   235 216,67  
Piotr Slapa PL 35 121.2 Open 125 285 295 n 300 n   285 245,67  
Tomasz Bejgrowicz PL 38 100 Subm 100 145 145 145   145 132,675  
Tomasz Napierala PL 38 103.7 Subm 110 180 180 n 180 n   180 162,54  
Igors Marudins LVA 42 88.2 M40-44 90 110 130 140   140 137,62 139,54668
Juliusz Zbierski PL 43 89.4 M40-44 90 215 220 230 n   220 214,28 220,27984
Grzegorz Drewniany PL 41 98.1 M40-44 100 180 n 180 n 180 n        
Rekaikins Mihails LVA 41 94.6 M40-44 100 205 210 217.5 n   210 197,19 198,17595
Wojciech Kramer PL 56 120.1 M55-59 125 170 185 n 185   185 159,84 203,47632
Bernard Hojka PL 65 70 M65-69 75 80 85 n 85 n   80 95,52 146,43216
Wojciech Grabowski PL 66 109.5 M65-69 110 225 wr 240 wr 250 n wr   240 212,64 332,7816
Kazimierz Tamilowski PL 70 82.1 M70-74 82.5 150 155 n wr 155 wr   155 160,27 272,459

BENCHPRESS RAW

logo-POTS3-300x300.png
Name
Lastname Country Age Weight Devision Class Bench1 Bench2 Bench3 Bench4 Total Reshel McCullough
Wiktoria Lisiecka PL 14 41.7 T13-15 48 25 30 n nr 30 nr   30 87,45  
Olga Matysiak PL 14 51.7 T13-15 52 37.5 40 nr 42.5 nr   42,5 89,4625  
Nikola Pich PL 15 55.6 T13-15 56 40 42.5 45 n   42,5 81,7275  
Patrycja  Skwarska PL 14 56 T13-15 56 25 n 25 30   30 57,15  
Nicole  Siwalska PL 14 74.8 T13-15 75 37.5 n 37.5 n 40   40 61,84  
Justyna Miś PL 17 70.5 T16-17 75 52.5 55 57.5   57,5 91,885  
Anna  Syvokobylska UKR 19 64.5 T18-19 67.5 62.5 wr 67.5 wr 70 n wr   67,5 114,075  
Carmena Luty PL 18 74 T18-19 75 57.5 62.5 65 n   62,5 97,1875  
Weronika  Obuchowicz PL 22 59.1 Jun 60 42.5 47.5 50   50 90,4  
Julia Lanecka PL 20 66.6 Jun 67.5 60 65 70 n   65 107,575  
Weronika Kurek PL 22 66.2 Jun 67.5 50 52.5 55   55 91,52  
Magdalena Pietkiewicz PL 23 86.5 Jun 90 40 47.5 n 47.5   47,5 68,495  
Magdalena Urbanowicz PL 24 47 Open 48 50 55 60 n   55 131,285  
Marta  Stachowicz PL 28 45.6 Open 48 55 57.5 60 n   57,5 143,75  
Anita Grądzka PL 34 46.9 Open 48 65 70 wr 75 wr   75 180,3  
Joanna Drożdż PL 27 59.5 Open 60 62.5 67.5 70 n   67,5 121,1625  
Honorata Kaczorowska PL 32 59.2 Open 60 115 wr 120 wr 122.5 wr   122,5 221,48  
Marcelina Szumera PL 27 65.2 Open 67.5 55 60 62.5 n   60 100,86  
Sylwia Gordon PL 28 62.6 Open 67.5 50 60 65 n   60 103,5  
Marta Chchula PL 30 70.3 Open 75 100 105 107.5   107,5 172,1075  
Magdalena Ciureja PL 29 85.3 Open 90 55 60 65   65 94,315  
Karolina Koszela PL 37 93.3 Open 90+ 70 90 n 95   95 133,095  
Monika Świrska PL 42 53.7 M40-44 56 55 60 65   65 130,26 132,08364
Beata Kowalska PL 44 73.6 M40-44 75 65 70 n 70 n   65 101,465 105,92946
Marzena Janzer PL 43 79.4 M40-44 82.5 70 77.5 80   80 120,24 123,60672
Krystyna Puzio PL 52 89.5 M50-54 90 55 wr 60 wr 65 n wr   60 85,44 101,41728
Dorian Jarosz PL 13 50.8 T13-15 56 35 wr 40 wr 42.5 n wr   40 76,08  
Artur Kozlowski PL 15 67.9 T13-15 75 47.5 52.5 55 n   52,5 64,7325  
Patryk Konieczny PL 15 81.2 T13-15 82.5 85 95 102.5 n   95 99,18  
Jakub Stachurski PL 16 67.5 T16-17 67.5 75 87.5 92.5   92,5 114,4225  
Kacper Koleśnik PL 16 64.9 T16-17 67.5 85 90 92.5 n   90 116,55  
Krystian Tuzikowski PL 16 64.2 T16-17 67.5 70 wr 75 wr 80 wr 85 wr 80 104,88  
Kamil Jakoniuk PL 16 74.2 T16-17 75 110 115 122.5 n   115 130,18  
Patryk  Strzalek PL 16 72 T16-17 75 92.5 97.5 105   105 122,01  
Dominik Wasilkiewicz PL 17 78.7 T16-17 82.5 80 90 95 n   90 96,48  
Pawel Uliczka PL 16 86 T16-17 90 110 115 120   120 119,76  
Rafal Żuk PL 17 84.7 T16-17 90 120 130 140   140 141,54  
Kamil Kowalski PL 19 98.8 T18-19 100 140 152.5 157.5   157,5 144,9  
Grzegorz Golawski PL 18 84.9 T18-19 90 120 127.5 130   130 131,04  
Wojciech Szczygiel PL 19 91.4 T18-19 100 115 120 125   125 120  
Mikolaj Wójcicki PL 20 71.5 Jun 75 130 135 140   140 163,8  
Bartlomiej Koziara PL 21 79.4 Jun 82.5 150 155 160   160 170,08  
Adrian Sadlo PL 20 87.6 Jun 90 172.5 180 185   185 182,595  
Damian Maslinski PL 22 90 Jun 90 155 160 162.5   162,5 157,4625  
Patryk Kaczmarek PL 23 89.3 Jun 90 160 165 170   170 165,58  
Adrian Prietz PL 21 99.9 Jun 100 125 130 135 n   130 119,08  
Peter Bihari SVK 22 90.5 Jun 100 130 140 142.5   142,5 137,5125  
Bartosz Bajsarowicz PL 22 100 Jun 100 135 140 142.5   142,5 130,3875  
Piotr Sadowski PL 21 109.8 Jun 110 180 190 195 n   190 168,15  
Konrad Blewązka PL 20 106.8 Jun 110 180 190 200   200 178,6  
Michal Pawlowski PL 20 111.4 Jun 125 165 175 185   185 162,985  
Patrik  Samorovsky SVK 23 119.5 Jun 125 160 175 187.5   187,5 162,1875  
Piotr Jesiak PL 24 59.3 Open 60 135 140 nr 142.5 nr 148 n wr 142,5 206,7675  
Mateusz Kaczmarek PL 24 70.4 Open 75 120 127.5 130   130 154,7  
Damian Zapart PL 34 74.2 Open 75 110 115 120 n   115 130,18  
Pawel Grab PL 34 74.2 Open 75 150 157.5 162.5 n   157,5 178,29  
Marek Remiszewski PL 39 70.9 Open 75 125 135 140   140 165,48  
Konrad Adamaszek PL 30 73.6 Open 75 180 185 n 185 n   180 205,02  
Maciej Hallmann PL 34 74.3 Open 75 117.5 n 117.5 117.5 n   117,5 132,54  
Damian Gordon PL 27 72.1 Open 75 145 155 160   160 185,92  
Tom Rydman SWE 27 81.5 Open 82.5 115 130 135   135 140,265  
Tomasz Miloch PL 34 79.8 Open 82.5 140 142.5 145 n   142,5 150,6225  
Marek Tokarski PL 36 81.7 Open 82.5 140 150 n 152.5 n   140 145,46  
Maciej  Blajer PL 42 81.5 Open 82.5 140 150 160 n   150 155,85  
Marcus Rosmalm SWE 25 80.8 Open 82.5 140 150 160 n   150 156,9  
Mateusz Rufkiewicz PL 29 81.3 Open 82.5 172.5 177.5 n 180 n   172,5 179,5725  
Adrian Kopania PL 25 81 Open 82.5 170 177.5 180 n   177,5 185,31  
Piotr Gawle PL 35 86.2 Open 90 100 105 112.5 n   105 104,79  
Przemyslaw Komarski PL 32 89.7 Open 90 135 150 155 n   150 145,8  
Rafal Zarnowski PL 26 89.7 Open 90 150 155 160 n   155 150,66  
Przemyslaw Porębski PL 29 88.7 Open 90 170 n 170 n 170 n   0 0 0
Dawid Welna PL 26 90 Open 90 162.5 167.5 172.5   172,5 167,1525  
Robert Kanclerz PL 39 89.9 Open 90 195 200 n 200   200 194  
Jaroslaw Buczko PL 25 88.9 Open 90 207.5 215 nr 220 n nr   215 210,27  
Albert Sledz PL 23 93.1 Open 100 160 172.5 180 n   172,5 163,53  
Hovhannes Yazichyan PL 46 97.7 Open 100 210 215 220   220 203,5  
Mateusz Gajewicz PL 25 92.9 Open 100 215 225 230   230 218,5  
Patryk  Koziel PL 31 98.3 Open 100 202.5 207.5 212.5 n   207,5 191,315  
Tomasz Bejgrowicz PL 38 100 Open 100 130 nr 145 n nr 145 nr   145 118,95  
Mateusz Mlynarczyk PL 29 105.7 Open 110 185 195 202.5   202,5 181,6425  
Tomasz Napierala PL 38 103.7 Open 110 190 195 202.5 n   195 176,085  
Kamil Zdzieblowski PL 31 102.7 Open 110 160 170 172.5 n   170 154,02  
Tomasz Sokolowski SWE 37 108.5 Open 110 150 165 172.5 n   165 146,685  
Łukasz Zdobiak PL 32 123.2 Open 125 250 255.5 wr 257.5 wr   257.5 221,45  
Mariusz Bartolowicz PL 38 112.5 Open 125 190 200 205 n   200 175,6  
Marek Makarewicz PL 38 128.1 Open 140 217.5 227.5 230 n   227.5 194,285  
Krzysztof Grzeskowiak PL 36 138 Open 140 135 145 155 n   145 122,09  
Kim Gerhardt SWE 30 142.2 Open 140+ 210 220 230   230 192,74  
Rafal Bartelik PL 43 82.5 M40-44 82.5 122.5 127.5 n 127.5   127,5 131,1975 134,87103
Łukasz Lisiecki PL 40 81.4 M40-44 82.5 125 130 132.5   132,5 137,9325 137,9325
Krzysztof Klimaszewski PL 42 85.8 M40-44 90 140 150 170   170 170 172,38
Juliusz Zbierski PL 43 89.4 M40-44 90 160 165 172.5 n   165 160,71 165,20988
Sebastian Mazurek PL 42 107.7 M40-44 110 170 177.5 185   185 164,835 167,14269
Krzysztof Zakrzewski PL 40 96.8 M40-44 100 200 205 210.5 n wr   205 190,24 190,24
Mariusz Wisniewski PL 41 115.7 M40-44 125 135 145 155   155 135,16 135,8358
Tomasz Weglinski PL 40 140.1 M40-44 140+ 200 210 215 n   210 176,4 176,4
Bogdan  Kropidlowski PL 46 74.9 M45-49 75 150 160 167.5 n wr   160 179,2 193,1776
Hovhannes Yazichyan PL 46 97.7 M45-49 100 210 215 220 230 n wr 220 203,5 219,373
Benny  Ferander SWE 46 123.5 M45-49 125 185 192.5 200 n   192.5 165,55 178,4629
Krzysztof Tur PL 50 95 M50-54 100 140 147.5 150   150 140,55 161,6325
Krzysztof Bożyczko - Jalocha PL 53 110.9 M50-54 125 210 217.5 n wr 217.5 n wr   210 185,43 223,81401
Zdzislaw Lesniewski PL 58 81.2 M55-59 82.5 90 95 97.5   97,5 101,79 134,56638
Miroslaw Urbaniak PL 58 81.5 M55-59 82.5 135 140 145 n nr   140 145,46 192,29812
Witold Golus PL 56 99.9 M55-59 100 80 85 90   90 82,44 104,94612
Jan Golabek PL 59 107.7 M55-59 110 135 140 145 n   140 124,74 168,399
Janusz Witkowski PL 58 108 M55-59 110 140 145 147.5 n   145 129,05 170,6041
Zbigniew Koper PL 64 72.1 M60-64 75 90 100 105   105 122,01 183,13701
Ireneusz Czupryn PL 63 82.1 M60-64 82.5 85 90 95   95 98,23 144,3981
Marian Knuth PL 60 89.9 M60-64 90 100 105 n 105 n   100 97 133,86
Jozef Matej SVK 64 100 M60-64 100 117.5 125 130   130 118,95 178,54395
Zbigniew Cabaj PL 62 93.7 M60-64 100 120 130 135   135 127,575 183,708
Ryszard Wilczak PL 62 102.3 M60-64 110 145 150 n 150 n   145 131,66 189,5904
Piotr Redzik PL 61 123.9 M60-64 125 125 135 145   145 124,555 175,62255
Jozef Malek PL 67 73.3 M65-69 75 95 100 102.5   102,5 117,1575 187,1005275
Waldemar Jozwik PL 65 98.1 M65-69 100 85 90 95   95 87,685 134,421105
Wojciech Grabowski PL 66 109.5 M65-69 110 165 175 wr 180 wr   180 159,48 249,5862
Sylwester  Kubacki PL 73 82 M70-74 82.5 80 85 87.5   87,5 90,475 164,6645
Kazimierz Tamilowski PL 70 82 M70-74 82.5 127.5 132.5 wr 135 wr   135 139,59 237,303
Jan Matej SVK 70 88.2 M70-74 90 100 105 110   110 108,13 183,821
Miroslaw Orlowski PL 74 98.1 M70-74 100 130 135 140   140 129,22 240,3492
Wieslaw Dabrowski PL 77 74.5 M75-79 75

30

40 45   45 50,58

100,1484

 

DEADLIFT RAW

logo-POTS3-300x300.png
Name
Lastname Country Age Weight Devision Class Bench1 Bench2 Bench3 Bench4 Total Reshel McCullough
Joanna Kaczmarczyk PL 13 35.4 T13-15 48 55 60 wr 62.5 wr 65 wr 62,5 196,5625  
Olga Matysiak PL 14 51.7 T13-15 52 85 wr 90 wr 92.5 n wr   90 189,45  
Nikola  Pich PL 15 55.6 T13-15 56 105 wr 115 wr 117.5 wr 120 wr 117,5 225,9525  
Patrycja Skwarska PL 14 52.8 T13-15 56 55 60 70   70 142,87  
Nikola Siwalska PL 14 74.8 T13-15 75 60 n 60 n 60 n   0 0  
Katarzyna Czubek PL 15 80.1 T13-15 82.5 122.5 125 wr 130 n wr   125 187,125  
Magdalena Szpila PL 16 43.4 T16-17 48 55 wr 60 wr 65 wr   65 175,89  
Alicja Czubek PL 16 69.1 T16-17 75 100 110 115   115 186,07  
Anna Syvokobylska UKR 19 64.5 T18-19 67.5 125 wr 132.5 wr 142.5 wr 147.5 wr 142,5 240,825  
Weronika Obuchowicz PL 20 59.1 Jun 60 110 120 125 n   120 216,96  
Julia Lanecka PL 20 66.6 Jun 67.5 117.5 127.5 140 n   127,5 211,0125  
Weronika Kurek PL 22 66.2 Jun 67.5 120 127.5 130 n   127,5 212,16  
Magdalena Pietkiewicz PL 23 86.5 Jun 90 115 120 140 n   120 173,04  
Renata Zapala PL 23 70.9 Jun 75 120 130 140   140 223,3  
Bianka Kovacikova SVK 22 56.8 Jun 60 130 140 145 wr   145 272,31  
Magdalena Urbanowicz PL 24 47 Open 48 85 90 95   95 226,765  
Marta Stachowicz PL 28 45.6 Open 48 110 120 er 130 n er   120 300  
Joanna Drozdz PL 27 59.5 Open 60 120 130 135 n   130 233,35  
Joanna Gawron PL 24 58.1 Open 60 120 130 140   140 257,32  
Marcelina Szumera PL 27 65.2 Open 67.5 115 122.5 130   130 218,53  
Malgorzata Szewczyk PL 27 70.6 Open 75 90 105 117.5   117,5 187,765  
Magdalena Ciureja PL 29 85.3 Open 90 85 95 105   105 152,355  
Karolina Koszela PL 37 93.3 Open 90+ 170 190 205 er   205 287,205  
Monika Świrska PL 42 53.7 M40-44 56 100 er 110 er 120 er   120 240,48 243,84672
Beata Kowalska PL 44 73.6 M40-44 75 130 135 140   140 218,54 228,15576
Iwona Markut PL 49 54.4 M45-49 56 115 120 125   125 246,75 279,321
Krystyna Puzio PL 52 89.5 M50-54 90 140 wr 150 wr 155 n wr   150 213,6 253,5432
Dorian Jarosz PL 12 50.8   56 80 85 90   90 171,18  
Krystian Zawadzki PL 17 63.4 T16-17 67.5 130 137.5 145   145 192,705  
Jakub Stachurski PL 16 67.5 T16-17 67.5 150 er 170 er 180 er 196 wr 180 222,66  
Rafal Żuk PL 17 84.7 T16-17 90 140 150 165   165 166,815  
Pawel Uliczka PL 16 86 T16-17 90 220 240 n wr 240 wr 250 n wr 240 239,52  
Jakub Szewczyk PL 17 109.9 T16-17 110 200 215 n 215 n   200 177  
Piotr Osiński PL 17 135 T16-17 140 285 wr 300 wr 310 n wr   300 253,8  
Grzegorz Golawski PL 18 84.9 T18-19 90 210 220 225 n   220 221,76  
Wojciech Szczygiel PL 19 91.4 T18-19 100 195 215 225   225 216  
Kamil Bogusz PL 20 66.9 Jun 67.5 120 130 145   145 181,54  
Mikolaj Wojcicki PL 20 71.5 Jun 75 240 250 252.5 wr 255 n wr 252,5 295,425  
Kamil Olewicz PL 23 70.6 Jun 75 207.5 217.5 222.5 n   217,5 257,955  
Konrad Kondzierski PL 20 76 Jun 82.5 160 175 185 n   175 193,025  
Norbert Radzio PL 23 82.4 Jun 82.5 220 230 240   240 247,44  
Konrad Majocha PL 20 90 Jun 90 210 215 222.5   222,5 215,6025  
Damian Maslinski PL 22 89.1 Jun 90 260 275 n 280 n   260 253,76  
Przemyslaw Kawczynski PL 23 84 Jun 90 205 220 235   235 238,525  
Bartosz Bajsarowicz PL 22 100 Jun 100 220 235 245 n   235 215,025  
Adrian Prietz PL 21 99.9 Jun 100 200 215 220 n   215 196,94  
Piotr Sadowski PL 21 109.8 Jun 110 300 310 325 n   310 274,35  
Peter Bihari SVK 22 90.5 Jun 100 210 220 225 n   220 212,3  
Konrad Blewazka PL 20 106.8 Jun 110 290 310 325   325 290,225  
Michal  Pawlowski PL 20 111.4 Jun 125 230 250 280 n   250 220,25  
Patrik Samorovsky SVK 23 119.5 Jun 125 250 n 250 n 250 n   0 0  
Adrian Wierzbicki PL 24 71.1 Open 75 200 n 200 215 n   200 235,6  
Andrii Ardieiev UKR 34 73.5 Open 75 202.5 210 212.5   212,5 242,0375  
Maciej Hallmann PL 34 74.3 Open 75 205 220 n 220 n   205 231,24  
Mateusz Kaczmarek PL 24 70.4 Open 75 190 200 205   205 243,95  
Damian Zapart PL 34 74.2 Open 75 175 185 190   190 215,08  
Pawel Grab PL 34 74.2 Open 75 205 220 227.5   227,5 257,53  
Marek Remiszewski PL 39 70.9 Open 75 185 202.5 212.5   212,5 251,175  
Adrian Kopania PL 25 81 Open 82.5 200 220 240 n   220 229,68  
Marcus Rosmalm SWE 25 80.8 Open 82.5 210 225 230 n   225 235,35  
Tom Rydman SWE 27 81.5 Open 82.5 210 230 250 n   230 238,97  
Tomasz Trotzer PL 25 81.6 Open 82.5 170 190 200   200 207,8  
Tomasz Miloch PL 34 79.8 Open 82.5 245 255 262.5   262,5 277,4625  
Marcin Helwig PL 30 81.8 Open 82.5 250 262.5 n 262.5 266 nr 262,5 271,95  
Piotr Guzik PL 35 88.5 Open 90 160 165 170 n   165 161,535  
Piotr Gawle PL 35 86.2 Open 90 190 200 210 n   200 199,6  
Dawid Welna PL 26 90 Open 90 205 225 240 n   225 218,025  
Krzysztof Tyranski PL 26 84.3 Open 90 220 240 250 n   240 243,12  
Mateusz Rufkiewicz PL 29 82.8 Open 90 230 250 260   260 266,76  
Marian Knuth PL 60 89.9 Open 90 220 227.5 232.5   232,5 225,525 311,2245
Tomasz Bejgrowicz PL 38 100 Open 100 180 202.5 n 205 n   180 164,7  
Filip Znojek PL 27 95.9 Open 100 200 215 225   225 209,925  
Konrad Czupryn PL 29 99.8 Open 100 220 230 240   240 219,84  
Karol Frackowiak PL 27 100 Open 100 260 280 300 n   280 256,2  
Artem Sinkevych UKR 25 107.9 Open 110 270 290 312.5   312,5 278,125  
Lukasz Lipka PL 25 107.9 Open 110 300 310 315   315 280,35  
Tomasz Sokolowski SWE 37 108.5 Open 110 240 255 265 n   255 226,695  
Grzegorz Kloczko PL 27 110.5 Open 125 205 220 232.5   232,5 205,2975  
Piotr Gaj PL 24 117.5 Open 125 270 285 297.5   297,5 258,23  
Mariusz Bartolowicz PL 38 112.5 Open 125 260 285 297.5   297,5 261,205  
Krzysztof Grzeskowiak PL 36 138 Open 140 235 250 265   265 223,13  
Marek Makarewicz PL 38 128.1 Open 140 280 290 300   300 256,2  
Kim Gerhardt SWE 30 142.2 Open 140+ 290 310 320   320 268,16  
Nicolas Friberg SWE 44 99.3 M40-44 100 230 n 230 n 230 n        
Grzegorz Drewniany PL 41 100.9 M40-44 110 230 nr 240 nr 240 n nr   240 218,88 219,9744
Jacek Lindobeja PL 42 100.2 M40-44 110 170 190 200 n   190 173,85 176,2839
Robert Nems PL 48 115.6 M45-49 125 250 265 275   275 239,8 267,1372
Rafal Klauz PL 47 113.4 M45-49 125 230 245 255 n   245 214,62 235,22352
Marek Dawidowicz PL 48 134.1 M45-49 140 180 190 200   200 169,4 188,7116
Jan Malek PL 54 73.2 M50-54 75 155 162.5 nr 167.5 nr   167,5 192,1225 235,92643
Krzysztof Tur PL 50 95 M50-54 100 210 227.5 wr 235 wr   235 220,195 253,22425
Janusz Witkowski PL 58 108 M55-59 110 190 200 210   210 186,9 247,0818
Antonii Kalinski PL 64 67.3 M60-64 67.5 120 130 147.5 wr   147,5 183,195 274,9757
Zbigniew Koper PL 64 72.1 M60-64 75 140 150 150 n   150 174,3 261,6243
Marian Knuth PL 60 89.9 M60-64 90 220 227.5 wr 232.5 wr   232,5 225,525 311,2245
Zbigniew Cabaj PL 62 93.7 M60-64 100 190 205 205 n   205 193,725 278,964
Wieslaw Wrobel PL 60 96.2 M60-64 100 230 245 wr 255 wr   255 237,66 327,9708
Piotr Redzik PL 61 123.9 M60-64 125 215 wr 230 wr 230 n wr   230 197,57 278,5737
Bernard Hojka PL 65 70 M65-69 75 130 145 155 n   145 173,13 265,40829
Ryszard Sliwinski PL 67 74.5 M65-69 75 140 152.5 162.5 nr   162,5 182,65 291,69205
Jozef Bejgrowicz PL 65 80 M65-69 82.5 220 230 235   235 247,69 379,70877
Jan Luka PL 69 85.9 M65-69 90 210 225 232.5 n wr 232.5 n wr 225 225 374,4

SQUAT

logo-POTS3-300x300.png
Name
Lastname Country Age Weight Devision Class Bench1 Bench2 Bench3 Bench4 Total Reshel McCullough
Nikola Pich PL 15 55.6 T13-15 56 80 n 90 105 n   90 173,07  
Nikola Siwalska PL 14 74.8 T13-15 75 60 n 60 n 60 n   0 0  
Katarzyna Czubek PL 15 80.1 T13-15 82.5 120 127.5 130 n   127.5 190,8675  
Anna Syvokobylska UKR 19 64.5 T18-19 67.5 135 n 140 n 150 wr   150 253,5  
Kinga Safanow PL 19 73 T18-19 75 90 100 110   110 172,37  
Weronika Obuchowicz PL 20 59.1 Jun 60 82.5 90 100 n   90 162,72  
Weronika Kurek PL 22 66.2 Jun 67.5 105 110 115   115 191,36  
Julia Łanecka PL 20 66.6 Jun 67.5 105 115 122.5 n   115 190,325  
Magdalena Pietkiewicz PL 23 86.5 Jun 90 80 90 100 n   90 129,78  
Magda Urbanowicz PL 24 47 Open 48 80 87.5 n 87.5 n   80 190,96  
Marta Stachowicz PL 28 45.6 Open 48 75 85 95 n   85 212,5  
Joanna Drożdż PL 27 59.5 Open 60 115 n 115 122.5 nr   122.5 219,8875  
Marcelina Szumera PL 27 65.2 Open 67.5 120 n 130 137.5 n   130 218,53  
Magorzata Szewczyk PL 27 70.6 Open 75 80 100 112.5   112.5 179,775  
Magdalena Ciureja PL 29 85.3 Open 90 70 n 70 90   90 130,59  
Karolina Koszela PL 37 93.3 Open 90+ 155 wr 175 wr 185 wr   185 259,185  
Monika Świrska PL 42 53.7 M40-44 56 70 77.5 82.5   82.5 165,33 167,64462
Beata Kowalska PL 44 73.6 M40-44 75 90 95 wr 100 wr   100 156,1 162,9684
Krystyna Puzio PL 52 89.5 M50-54 90 120 130 wr 140 wr   140 199,36 236,64032
Jakub Stachurski PL 16 67.5 T16-17 67.5 125 140 150   150 185,55  
Tomasz Janas PL 17 67.2 T16-17 67.5 140 155 160   160 199,36  
Pawel Uliczka PL 16 86 T16-17 90 190 200 215 n   200 199,6  
Rafal Żuk PL 17 84.7 T16-17 90 100 110 120   120 121,32  
Jakub Szewczyk PL 17 109.9 T16-17 110 160 170 185 n   170 150,45  
Dawid  Stachurski PL 18 66.6 T18-19 67.5 170 n 170 195 n   170 213,69  
Grzegorz Golawski PL 18 84.9 T18-19 90 190 200 n 200 n   190 191,52  
Wojciech Szczygiel PL 19 91.4 T18-19 100 195 n 205 215 n   205 196,8  
Konrad Kondzierski PL 20 74.4 Jun 75 120 135 145 n   135 152,28  
Przemyslaw Kawczynski PL 23 84 Jun 90 150 170 182.5   1825 185,2375  
Konrad Majocha PL 20 86.8 Jun 90 170 180 190   190 188,48  
Damian Maslinski PL 22 88.8 Jun 90 250 260 263 n wr 263 wr 260 254,28  
Adrian Prietz PL 21 99.9 Jun 100 165 177.5 190   190 174,04  
Konrad Blewązka PL 20 106.8 Jun 110 285 295 n 300   300 267,9  
Michal Pawlowski PL 20 111.4 Jun 125 260 280 n 300 n   260 229,06  
Marek Remiszewski PL 39 70.9 Open 75 155 165 172.5   172,5 203,895  
Mateusz Kaczmarek PL 24 70.4 Open 75 160 170 175   175 208,25  
Damian Zapart PL 34 74.2 Open 75 175 185 n 185 n   175 198,1  
Maciej Hallmann PL 34 74.3 Open 75 220 225 230 n   225 253,8  
Tom Rydman SWE 27 81.5 Open 82.5 135 150 170   170 176,63  
Tomasz Miloch PL 34 79.8 Open 82.5 220 225 230   230 243,11  
Marcin Helwig PL 30 81.8 Open 82.5 227.5 235 237.5 n   235 243,46  
Krzysztof Tyranski PL 26 84.3 Open 90 150 170 195   195 197,535  
Dawid Welna PL 26 90 Open 90 180 195 200   200 193,8  
Piotr Guzik PL 35 87 Open 90 150 n 150 160   160 158,4  
Piotr Gawle PL 35 86.2 Open 90 145 155 165   165 164,67  
Filip Znojek PL 27 95.9 Open 100 170 177.5 185   185 172,605  
Tomasz Bejgrowicz PL 38 100 Open 100 140 162.5 nr 170 nr   170 155,55  
Karol Frąckowiak PL 26 98.8 Open 100 260 272.5 wr 282.5 n wr 282.5 n wr 272,5 250,7  
Artem Sinkevych UKR 25 107.9 Open 110 270 290 300 312.5 n wr 300 267  
Łukasz Lipka PL 25 107.9 Open 110 280 300 310 wr 315 n wr 310 267  
Marek Makarewicz PL 38 128.1 Open 140 250 260 n 260 n   250 213,5  
Krzysztof Grześkowiak PL 36 138 Open 140 220 240 n 250   250 210,5  
Kim Gerhardt SWE 30 142.2 Open 140+ 280 300 320   320 268,16  
Przemyslaw Gornicki PL 27 152 Open 140+ 300 320 wr 330 n wr   320 265,28  
Rafal Bartelik PL 43 82.5 M40-44 82.5 95 105 115   115 118,335 121,64838
Grzegorz Drewniany PL 41 100.9 M40-44 110 210 wr 225 wr 235 n wr   225 205,2 206,226
Krzysztof Tur PL 50 95 M50-54 100 200 215 220   220 206,14 237,061
Janusz Witkowski PL 58 108 M55-59 110 170 n 170 180   180 160,2 211,7844
Zbigniew Koper PL 64 72.1 M60-64 75 120 125 132.5   1325 153,965 231,10147
Zbigniew Cabaj PL 62 93.7 M60-64 100 160 n 160 170   170 160,65 231,336
Wieslaw Wrobel PL 60 96.2 M60-64 100 200 wr 215 n wr 215 wr   215 200,38 276,5244

Sukcesy F.Szabluk

21.02.2019

Prosimy sędziów: Krzysztof Zakrzewski, Mirosław Borkowski, Tomasz Andrzejczak, Józef Bejgrowicz, Tomasz Bejgrowicz, Robert Skibniewski, Bettina Razzouki Korkis, Adrian Kopania, Hubert Dawidziuk, Andrzej Skowronek, Artur Jóźwik, Tomasz Czapiewski, Przemysław Komarski, Konrad Czupryn, Hovhannes Yazichyan o wysłanie zdjęcia (jak do dowodu) w formie elektronicznej na adres franek56_56 @ tlen.pl. Zdjęcia będą potrzebne do wykonania legitymacji sędziowskich. 

 

 

21.02.2019

Wszyscy zawodnicy zgłoszeni do 5 marca dostaną upominkowy magnes z logiem GPC i swoim imieniem 

 

12.02.2019

Na MMP będą dodatkowe nagrody od prywatnego sponosra Piotra Redzika. Puchary dla zawodników najmłodszych, najstarszych oraz dla wielu innych osób. 

 

25.01.2019

WSZYSTKIE OPŁATY STARTOWE PROSIMY WPŁACAĆ NA MIEJSCU

LISTĘ ZGŁOSZEŃ ZAMYKAMY 10 MARCA

 

18.01.2019 

Super wiadomość dla zawodników którzy wezmą udział w Międzynarodowych

Mistrzostwach Polski 23-24.03.2019r. w Zalesiu

 

 

Zawodnicy będą walczyć oczywiście o puchary i medale w swoich kategoriach

wiekowych i wagowych ale także o prawo startu w Mistrzostwach Europy na

Węgrzech i Mistrzostwach Świata GPC Słowacja.

Wytypowani  zakwalifikowani do Mistrzostw Europy na Węgrzech będą mieli

opłaconą opłatę startową.

 

1. Benchpress RAW kobiety                              2 zawodniczki

2. Martwy ciąg  kobiety                                    2 zawodniczki

3. Trójbój siłowy mężczyzni Open                      2 zawodników

4. Wyciskanie sztangi RAW mężczyźni Open       3  zawodników

5. Wyciskanie sztangi RAW mężczyźni Masters    2 zawodników

6. Wyciskanie szangi RAW  mężczyźni T-J23       1  zawodnik

7. Wyciskanie sztangi EQ     mężczyźni Open      1  zawodnik

8. Martwy ciąg mężczyzni  Open                        2  zawodników

9. Martwy ciąg mężczyźni  Masters                     2  zawodników

10. Martwy ciąg mężczyźni J23                          1 zawodnik

 

Zwycięzcami zostają zawodnicy z największą punktacją niezależnie od kategorii

wagowej.

Pozostali zawodnicy od I do III miejsca  będą mieli kwalifikacje do startu w

Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata.

Jeżeli  zawodnikowi nie będzie pasowała data Mistrzostw Europy będzie miał

opłacone startowe na Mistrzostwa Świata na Słowację.

Lista będzie  na stronie wuap.gminazalesie.pl i na stronie e-powerlifting.pl

 

W Międzynarodowych Mistrzostwach Polski zostanie rozegrana rywalizacja

drużynowa w wyciskaniu sztangi RAW 8 zawodników z drużyny liczy się najlepszy

wynik ( suma punktów R +MC)  3 puchary.

 

07.01.2019

Harmonogram startów Międzynarodowych Mistrzostw Polski

 

 

Sobota 23.03.2019r.

 

Przysiady(squat)

 

1.  9.00  godz.   I grupa     T13-15  Men

                       II grupa    T16-17  Men

                       III grupa   T18-19 Men

                       IV grupa  Women wszystkie kategorie wiekowe

                       V grupa    Masters Men wszystkie  kategorie wagowe

                       VI grupa   Open  Men   wszystkie kategorie wagowe

VII grupa Benchpress Men EQ wszystkie grupy  

wagowe i wiekowe

VIII grupa Benchpress Raw Women wszystkie kategorie

wiekowe i wagowe

Wręczenie medali pucharów nagród(Ceremoniał)

w przysiadzie(squat) i Benchpress EQ

IX  grupa Men T13-15 T16-17

X    grupa Men T18-19  J23

XI grupa Men Benchpress Masters 56kg-100kg

XII grupa Men Benchpress Masters 110kg-140kg

Wręczenie medali pucharów I

nagród(Ceremoniał) Benchpress Raw kobiet T13-

15 T16-17 T18-19 J23 Mastersi medale oraz

puchary do lat50  lat 60  lat 70 i  +70

 

 

 

Harmonogram Międzynarodowych Mistrzostw Polski

Niedziela 24.03.2019r.

 

 

 

9.00      I grupa Benchpress Raw Men Open 56 kg -67,5 kg

II grupa Benchpress Raw Men Open 75 kg -82,5 kg

Uroczyste otwarcie Międzynarodowych Mistrzostw

Polski (Ceremoniał)

III grupa Benchpress Raw Men Open 90kg-100 kg

IV grupa Benchpress Raw Men Open 110kg -125 kg

V  grupa Benchpress Raw Men Open  140kg - +140 kg

VI grupa Benchpress EQ Monster wszystkie kategorie

wagowe

Wręczenie medali pucharów oraz nagród

Benchpress Raw oraz EQ Monster

 

Martwy ciąg (Deadlift)

I grupa Kobiety T13 do Masters

II grupa Men  T13-15  T 16-17  T18-19

III grupa Men J23

IV grupa Men Open 56kg-90kg

V  grupa Men Open 100kg-110 kg

VI grupa Men Open 125kg- +140kg

VII grupa Men Masters wszystkie kategorie wagowe

Wręczenie medali pucharów i nagród zawodnikom

martwy ciąg (Deadlift)

Harmonogram minutowy będzie dostępny

pozamknięciu listy 05.03.2019r.

Ewentualne korekty

po ważeniu zawodników.

 

Opłaty startowe na wadze.

 

07.01.2019

Wspaniała wiadomość dla zawodników „Tytan” Łódż.

Podczas trwania Międzynarodowych Mistrzostw Polski zawodnicy

Tytana będą rywalizować  w VIII Pucharze Tytan Łódż  2019.

Trzech najlepszych zawodników pojedzie na Mistrzostwa

Świata WPA maj 2019r. Ukraina(Łuck).

 

 

 

 

 

 

Wyniki Puchar Karpat

 

 

                               

Zdjęcia 12-13.04.2014

Zdjęcia dostępne pod linkiem poniżej: (jeśli link się nie otwiera, skopiuj go do paska przeglądarki)

Pictures are avalible at link below: (if link is not open, please copy it to page adress)

 

https://plus.google.com/u/0/photos/100043181760649632026/albums/6002493566923689057?client=opera&q=adrian%20kaminski&oe=UTF-8&um=1&ie=UTF-8&sa=N