Start

Lista zawodników

  • Drukuj

Benchpress RAW

 

  1. Zbigniew Koper ur.04.10.1953r. Kat. wag. 75Kg M6

  2. Krystyna Abramczyk ur.23.04.1965r. Kat. wag. +90kg M4

  3. Zbigniew Cabaj ur.10.04.1955r. Kat. wag. 90kg M6

  4. Henryk Świerzy ur.08.03.1956r. Kat. wag. 110Kg M5

  5. Roman Raczkowski ur.13.02.1961r. Kat. wag. 100Kg M5

  6. Bartłomiej Prukop ur.14.01.2007r. Kat. wag. 48Kg T13-15

  7. Michał Kopiec ur.29.08.1974r. Kat. wag. 90Kg M2

  8. Marta Sak ur.05.11.2001r. Kat. wag. 56Kg T18-19

  9. Roman Wanot ur.22.05.1948r. Kat. wag. 82,5kg M7

  10. Sławomir Sudak ur.27.02.1969r. Kat. wag. 82,5kg M3

  11. Rafał Pałubicki ur. 1976r. Kat. wag. 125Kg O M

  12. Kazimierz Tamiłowski ur.02.02.1948r. Kat. wag. 82,5kg M7

  13. Bartłomiej Koziara ur.06.05.1996r. Kat.wag. 82,5kg J23

  14. Jakub Chrzanowski ur.22.09.1997r. Kat.wag. 75Kg J23

  15. Arkadiusz Duranowski ur.06.11.1982r. Kat. wag. +140kg O

  16. Tomasz Trzciński ur.17.09.1982r. Kat.wag. 100Kg O

  17. Michał Potocki ur.26.04.1993r. Kat.wag. 82,5kg O

  18. Marta Religa ur.19.04.2004r. Kat.wag. 60Kg T13-15

  19. Piotr Jęsiak ur.13.07.1993r. Kat.wag. 67,5kg O

  20. Zdzisław Sadowski ur.10.05.1989r. Kat.wag 110kg O

  21. Karol Kwiatkowski ur.05.10.2003r. Kat.wag 67,5kg T16-17

  22. Marta Chachuła ur.07.12.1987r. Kat.wag 75kg O

  23. Ryszard Wilczak ur.26.10.1955r. Kat.wag. 110Kg M6

  24. Marcin Gołębiewski ur.03.09.1991r. Kat.wag. 110Kg O

  25. Damian Mendlewski ur.12.01.2001r. Kat.wag. 67,5kg T18-19

  26. Michał Zębrowski ur.12.02.1991r. Kat.wag. 67,5kg O

  27. Krzysztof Bożyczko -Jałocha ur.02.09.1965r. Kat.wag. 125Kg M3

  28. Marek Melaniuk ur.09.09.1990r. Kat.wag. 75Kg O

 

Przysiad RAW (Squat RAW)

 

  1. Zbigniew Cabaj ur.10.04.1955r. Kat.wag. 90Kg M6

  2. Zbigniew Koper ur.04.10.1953r. Kat.wag. 75Kg M6

  3. Krystyna Abramczyk Puzio ur.23.04.1965r. Kat.wag. +90kg M4

  4. Grzegorz Drewniany ur.20.03.1977r. Kat.wag. 100Kg M1

  5. Mariusz Wyrozębski ur.01.04.1982r. Kat.wag. 140Kg O

 

Martwy ciąg Deadlift RAW

 

  1. Sebastian Lipiec ur.01.01.1999r. Kat. wag. 67,5kg J23

  2. Maciej Telatycki ur.21.11.1998r. Kat. wag. 100Kg J23

  3. Zbigniew Cabaj ur.10.04.1955r. Kat. wag . 90Kg M5

  4. Józef Bejgrowicz ur.24.09.1952r. Kat. wag. 75Kg M6

  5. Krystyna Abramczyk Puzio ur.23.04.1965r. Kat.wag. +90kg M4

  6. Zbigniew Koper ur.04.10.1953r. Kat.wag. 75Kg M6

  7. Marta Religa ur.19.04.2004r. Kat.wag. 60Kg T13-15

  8. Mariusz Wyrozębski ur.01.04.1982r. Kat.wag. 140Kg O

  9. Wiesław Wróbel ur.02.07.1956r. Kat.wag. 100Kg M5

  10. Grzegorz Drewniany ur.20.03.1977r. Kat.wag. 100Kg M1

  11. Wiktoria Serkos ur.29.07.2003r. Kat.wag. 75Kg T16-18

  12. Beata Kowalska ur.28.08.1973r. Kat.wag. 75kg M2

  13. Dorota Trojanowska ur.15.02.2003r. Kat.wag. 75Kg T16-18

  14. Magdalena Szpila ur.06.03.2002r. Kat.wag. 75Kg T16-18

  15. Jakub Pączkowski ur.27.10.1997r. Kat.wag. 82,5kg J23

  16. Mateusz Ratkowski ur.19.04.2000r. Kat.wag. 110 kg J23

  17. Dawid Rodziński ur.05.09.2002r. Kat.wag. 82,5kg T16-17

  18. Miłosz Bartnicki ur.05.07.2001r. Kat.wag. 90Kg T18-19

  19. Adam Busk ur.19.08.2003r. Kat.wag. 110Kg T16-17

  20. KonradCzupryn ur.16.03.1989r. Kat.wag. 100Kg O

 

Trójbój siłowy (PL)

 

  1. Hubert Jaszczuk ur.05.05.1993r. Kat. wag. 100Kg O

  2. Aleksander Sykut ur.09.08.1994r. kat. wag. 100Kg O

  3. Ewa Lipka ur.24.12.1003r. Kat. wag. 90 kg O

  4. Józef Bejgrowicz ur.24.09.1952r. Kat. wag. 82,5kg M

  5. Rafał Nazaruk ur.05.11.1997r. Kat. wag. 67,5kg J23

  6. Krzysztof Grzemiński ur.26.03.1987r. Kat. wag. 110Kg O

  7. Mateusz Troć ur.05.06.2002r. Kat. wag. 82,5kg T18-19

  8. Filip Lubański ur.17.08.2004r. Kat. wag. 75Kg T15-17

  9. Marta Religa ur.19.04.2004r. Kat.wag. 60Kg T13-15

  10. Kazimierz Tamiłowski ur.02.02.1948r. Kat.wag. 82,5kg M

  11. Konrad Winiecki ur.23.01.1986r. Kat.wag. 90Kg O

  12. Magdalena Wicher ur.25.05.1978r. Kat.wag. 56Kg O

  13. Mariusz Wyrozębski ur.01.04.1987r. Kat.wag. 140Kg O

  14. Marcin Helwig ur.13.07.1987r. Kat.wag. 82,5kg O

  15. Janusz Witkowski ur.22.02.1960r. Kat.wag. 110Kg M

  16. Wiesław Wróbel ur.02.07.1957r. Kat.wag. 100Kg M5

  17. Grzegorz Drewniany ur.20.03.1977r. Kat.wag. 100Kg M1

  18. Jakub Bączkowski ur.27.10.1997r. Kat.wag. 82,5kg J23

  19. Patryk Citko ur.15.11.1994r. Kat.wag. 110Kg O

 

Benchpress EQ

 

  1. Rafał Pałubicki ur.00.00.1976r. Kat.wag. 125Kg O M

  2. Kazimierz Tamiłowski ur.02.02.1948r. Kat.wag. 82,5kg M7

  3. Franciszek Szabluk ur.17.09.1956r. Kat.wag. 100Kg M5

 

Benchpress Monster

 

  1. Piotr Jęsiak ur.13.07.1993r. Kat.wag.67,5kg O

  2. Sebastian Dąbrowski ur.21.07.1980r. Kat.wag.100kg O

  3. Krystian Fijałkowski ur.24.11.1992r. Kat.wag.100kg O

  4. Rafał Pałubicki ur. 1976r. Kat.wag. 125Kg O M

  5. Krzysztof Bożyczko Jałocha ur.02.09.1965r. Kat.wag.125kg M3

  6. Patryk Citko ur.15.11.1994r. Kat.wag. 110Kg O

  7. Franciszek Szabluk ur.17.09.1956r. Kat.wag. 100Kg M5