Lista zawodników

 

Kobiety Benchpress Raw

 

1.     Anastazja Świerzy  16.11.2004r. 14lat  56kg  T13-15

        2.     Paulina Randzio  13.06.1998r. 20 lat  67,5kg   J23     

        3.     Klaudia Tyka  48kg   J23

        4.     Aleksandra Mazurek  10.10.1996r. 22 lata  60kg  J23   Olimpia Lublin

        5.     Dorota Durczak OPEN 52 kg

        6.     Sylwia Zielant OPEN 60 kg

7.     Emilia Truszkowska 30.06.1994r.  25lat  67,5kg  Open klub  15 GBZ

8.     Marta Chachuła 07.12.1987r. 31lat 75kg Open Tytan Team

9.     Krystyna Abramczyk-Puzio 23.04.1965r. 54lata  90kg  M50-54  klub

     Zjednoczeni Olsztyn

 

 

Benchpress Monster

 

1.     Jakub Chrzanowski 22.09.1997r.  21lat  75kg   J23  Tytan Team

2.     Piotr Jęsiak OPEN 67,5 kg

3.     Piotr Kandafer 29.06.1981r. 37lat  90kg  Open    Fitnes Gym For Life

4.     Krystian Fijałkowski  24.12.1992r.  26lat  100kg  Open klub Sosnowiec

5.     Arkadiusz Hedorowicz  07.10.1982r.  36lat  125kg  Open  Tytan Team

        6.     Rafał Pałbicki M40-44 125 kg

7.     Marcin Karkula 22.12.1982r. 36lat +140kg Open  klub Barbell Brothers

        8.     Wojciech Kramer M55-59 125 kg

 

 

Benchpress EQ Men

  

        1.     Damian Bednarek  31.07.1997r.  21lat 100kg  J23 Tytan Łódź

        2.     Patryk Citko OPEN 100 kg

        3.     Sebastian Bulenger 23.04.1982r. 36lat 125 kg OPEN

        4.     Rafał Pałbicki M40-44 125 kg

        5.     Tomasz Czapiewski 140kg M40-44

        6.     Benny Ferander 125kg  M45-49  Szwecja

        7.     Tavho Jouhojarvi 75kg  M55-59  Szwecja

        8.     Wojciech Kramer M55-59 125 kg

        9.     Jan Gołąbek  26.11.1958r.  60lat  110kg  M60-64 Spójnia Gdańsk

       10.    Franciszek Szabluk 17.09.1956r.  62lata  M60-64 Gaj Zalesie

       11.    Stanisław Kozeko 10.01.1957r.  62 lata  100kg  M60-64

       12.   Wojciech Grabowski 31.03.1951r.  67lat  110kg  M65-69 Gdynia

       13.   Kazimierz Tamiłowski 02.02.1948r. 71lat 82,5kg M70-74 LKS Piast Łasin

 

 

 

SQUAT  RAW Men

 

        1.     Karol Białecki  82,5kg  T16-17  Zbąszyń

        2.     Alan Walkowiak  90kg T16-17 Mendelejew Team

        3.     Jakub Drozdowski T18-19 110 kg

4.     Nikodem Romanowski 30.07.1997r.  21lat  82,5kg  J23 klub The Litters

5.     Jan Kępiński J23 82,5 kg

6.     Damian Aniołek 18.03.1997r. 22 lata 100kg J23  klub Mendelejew

7.     Konrad Blewązka 01.01.1998r.  21lat  100kg  J23  Tytan Team

        8.     Mateusz Olczyk  17.06.1997r.  21 lat  100kg  J23     Potwory Tybory

        9.     Adam Kijak J23 125 kg

       10.  Marcus Rosmalm  82,5kg  OPEN  Szwecja

       11. Piotr Kandafer 29.06.1981r. 37lat  90kg  Open Fitnes Gym For Life

       12.  Artur Lisowski 100kg  Open Potwory Tybory

       13.  Wojciech Piela 20.02.1994r. 24lata 110kg Open klub Warszawa

       14. Mariusz Bartołowicz 12.12.1979r. 39 lat  110kg Open KSS Heros Ciechanów

       15. Łukasz Lipka 24.09.1992r. 26lat  125kg  Open  Mendelejew Team

            16.  Bartosz Zajączkowski 09.05.1989r. 29lat 125kg Open

       17. Przemysław Karwański OPEN 125 kg

       18.  Tomasz Milob 07.03.1994r.  25lat  125kg  Open klub Potwory Tybory

       19. August Mood 125kg Open Szwecja

       20. Damian Sieradzki OPEN 140 kg

       21. Tom Rydman  90kg Submasters Szwecja

       22. Rafał Klauz M45-49 125 kg

       23. Jurgen Ljungberg140kg M50-55 Szwecja

       24.Zbigniew Cabaj 19.04.1955r. 64lata 90kg M60-64  LZS Gryf Dobrowo

25.Antoni Kaliński 01.10.1953r. 65lat 67,5kg M65-69  Tytan Team Łódz

26.Zbigniew Koper 04.10.1953r.  65lat  75kg  M65-69 klub Piwnica

27.Józef Bejgrowicz 24.09.1952r. 66lat 75kg M65-69 klub SS Tczew

28.Kazimierz Tamilowski M70-74 82,5 kg

 

SQUAT  RAW Kobiety

 

 

         1.     Dominika Matysiak 10.05.2001r. 18lat 82,5kg  T18-19  Mendelejew 

               2.     Klaudia Tyka  48kg   J23

         3.     Aleksandra Mazurek  10.10.1996r. 22 lata  60kg  J23   Olimpia Lublin

         4.     Paulina Randzio  13.06.1998r. 20 lat  67,5kg   J23 

         5.     Kamila Gorczyńska 23.05.1993r. 25lat  75kg  Open Potwory Tybory

         6.     Ewa Dzwonkowska 24.12.1993r. 25lat 90kg Open Mendelejew Team

 7.     Krystyna Abramczyk-Puzio 23.04.1965r. 54lata 90kg M50-54  klub 15 GBZ

 

 

 

Deadlift RAW Men

 

         1.     Jgor Rondoś  22.11.2006r.  13lat  52kg  T13-15

         2.     Radosław Bober T13-15 56 kg

         3.     Tomasz Doleżan T13-15 75 kg

         4.     Kacper Czapiewski 75kg  T16-17

         5.     Karol Białecki  82,5kg  T16-17 Zbąszyń

         6.     Alan Walkowiak  90kg  T16-17  Mendelejew Team

 7.     Mikołaj Romanowski 30.07.1997r. 21lat  82,5kg  J23  klub The Litters

 8.     Rafał Nazaruk 05.11.1997r.  21lat  67,5kg  J23  Viking Team

 9.     Damian Aniołek 18.03.2997r. 22lata 100kg J23 klub Mendelejew

10.  Konrad Blewązka 01.01.1998r. 21lat 100kg J23 Tytan Team

        11.Mateusz Olczyk  17.06.1997r.  21lat  100kg   J23  Potwory Tybory

        12. Patryk Borzestowski J23 110 kg

        13.Krystian Ludkowski J23 125 kg

14.Sebastian Kwiatkowski 24.12.1996r.  22 lata  125kg  J23

        15. Piotr Stefaniuk OPEN 60 kg

16. Marcus Rosmalm  82,5kg  Open  Szwecja

        17. Tom Rydman 90kg  Open  Szwecja

        18. Piotr Kandafer 29.06.1981r.  37lat 90kg Open Fitnes Gym for Life

        19. Konrad Czupryn  15.03.1989r. 30lat 100kg Open Gaj Zalesie

        20. Artur Lisowski 100kg   Open  Potwory Tybory

        21. Hubert  Jaszczuk  05.05.1993r. 25lat  100kg  Open  Potwory Tybory

22.Wojciech Piela 20.02.1994r. 24lata 110kg Open klub Warszawa

23. Igor Smirnovs 110kg  Open Szwecja

        24. Mariusz Bartołowicz 12.12.1979r. 39 lat  110kg Open  KSS Heros Ciechanów

        25.Krzysztof Grzemiński  26.03.1987r. 31lat 110kg  Open  KSS HerosCiechanów

        26. Tomasz Sokołowski 110kg  OPEN  Szwecja                           

        27.Arkadiusz Hedorowicz 07.10.1982r. 36lat 125kg Open Tytan Team

29.Kiril Afanse 125kg  Open  Szwecja

        30. Łukasz Lipka  24.09.1992r. 26lat 125kg Open   Mendelejew Team

        31.Bartosz Zajączkowski 09.05.1989r. 29lat 125kg  Open

        32.Przemysław Karwański OPEN 125 kg

33. Daniel  Jansson 140kg   Open   Szwecja

        34. Damian Sieradzki OPEN 140 kg

35.Konrad Troll  07.09.1972r.  46lat  82,5kg  M45-49

36.Niclas Fieberg 100kg  M45-49         Szwecja

37. Robert Nemś 125 kg M45-49

38.Peter Hellberg 125kg M45-49  Szwecja

39.Benny Ferander 125kg  M45-49  Szwecja

        40. Rafał Klauz M45-49 125 kg

        41.Jan Małek 29.08.1963r.   55lat  75kg   M55-59

        42.Mats Eriksson 90kg  M55-59  Szwecja

        43.Jorgen Ljungberg  140kg  M50-55 Szwecja

        44.Ireneusz Czupryn 01.10.1955r. 63lata 82,5kg M60-64  Gaj Zalesie

45. Zbigniew Cabaj 19.04.1955r. 64lata 90kg M60-64 LZS Gryf Dobrowo

        46.Piotr Redzik 140kg M60-64

47.Zbigniew Koper 04.10.1953r. 65 lat 75kg  M65-69 klub Piwnica

48.Ryszard Śliwiński 22.01.1950r. 69lat 75kg M65-69 klub Chełm

49.Józef Bejgrowicz  24.06.1952r. 66lat  75kg M65-69 klub SS Tczew

 

 

 

Deadlift RAW Kobiety

 

         1.     Jessica Jordan T13-15 67,5 kg

         2.     Zuzanna Jędraszczyk T16-17 67,5 kg

 3.     Martyna Dubij  14.05.1999r.  19lat  52kg  T18-19

 4.     Elżbieta Kardaś T18-19 56 kg

         5.     Dominika Matysiak 10.05.2001r. 18lat 82,5kg T18-19 Mendelejew Team

         6.     Klaudia Tyka  48kg   J23

         7.     Aleksandra Mazurek  10.10.1996r. 22 lata  60kg  J23   Olimpia Lublin

         8.     Paulina Randzio  13.06.1998r. 20 lat  67,5kg  J23

 9.     Renata Zapała OPEN 67,5 kg

10.  Katarzyna Mądry 22.03.1993r.  26last  67,5kg  Open klub Potwory Tybory

        11.  Ewa Dzwonkowska 24.12.1993r. 25lat 90kg  Open Mendelejew Team

        12.  Katarzyna Troll M40-44 60 kg

13. Krystyna Abramczyk-Puzio 23.04.1965r. 54lata 90kg  M50-54  klub   Zjednoczeni Olsztyn

 

 

 

Benchpress RAW Men

     

         1.     Bartłomiej Prukop  48kg T13-15 S S Siemianowice Śl

 2.     Sebastian Żołądek 11.03.2006r. 13 lat 52kg  T13-15 SSS Siemianowice Śl

 3.     Dawid Siekierka 11.02.2005r. 14lat 52kg T13-15 SSS Siemianowice Śl

         4.     Jakub Czapiewski  13lat  56kg  T13-15

         5.     Tomasz Doleżan T13-15 75 kg

 6.     Krystian Tuzikowski 19.06.2001r. 17lat 67,5kg T16-17 Tytan Team

         7.     Piotr Szewczyk  19.09.2001r.  17lat   75kg   T16-17

         8.     Kacper Czapiewski 16lat 75kg  T16-17

         9.     Karol Białecki 16lat 82,5kg  T16-17 Zbąszyń

        10. Mateusz Kościelski T16-17 110 kg

11. Jakub Koeijvoets 23.05.2000r. 18lat 75kg T18-19 KS Team Wrocław

12.Mateusz Schmidla 11.07.2000r. 18lat 82,5kg T18-19 Siemianowice Śląskie

13. Jakub Drozdowski 27.06.2000r. 18lat 110kg T18-19 Olimpik Park

14. Rafał Nazaruk 05.11.1997r. 21lat  67,5kg  J23 Viking Team

15. Bartłomiej Koziara  06.05.1996r.  22lata  82,5kg  J23

        16. Konrad Blewązka  21lat  100kg  J23  Tytan Team

17. Damian Aniołek 18.03.1997r. 22lata 100kg J23 klub Mendelejew Team

        18.  Dominik Szewczyk  22.02.1995r.  24 lata  67,5kg  Open

        19.   Damian Matusiak OPEN 67,5 kg

20. Marcin Kosowski 24.03.1990r. 28lat 67,5kg Open Klub Sochaczew

21. Piotr Jęsiak OPEN 67,5 kg

        22. Marcus Rosmalm  82,5kg  Open Szwecja

23. Patryk Kaczmarek 23.04.1995r. 24 lata 90kg  Open  Tytan Team

24.  Grzegorz Joka 28.11.1987r. 32 lata 90kg Open GBZ

        25. Tom Rydman 90kg Open Szwecja

        26.  Piotr Kandafer   29.06.1981r.   37lat   90kg Open Fitnes Gym for Life

        27.  Jarosław Domański  03.01.1992r.  27lat   100kg   Open      Tytan

        28.  Krzysztof Kasprzyk 15.11.1990r.   28lat     100kg   Open

        29. Przemysław Dobrowolski 31.08.1986r. 32lata100kg Open Tytan Team

30. Tomasz Trzciński 17.09.1982r. 37 lat 100 kg Open Klub 15 GBZ

31. Dawid Górzyński OPEN 110 kg

32. Kamil Zdzibłowski OPEN 110 kg

        33.  Igor Smirnovs 110kg  Open  Szwecja

        34.  Mariusz Bartołowicz 10.12.1979r. 39lat 110kg Open KSS Heros

             Ciechanów

        35. Krzysztof Grzemiński 26.03.1987r. 31lat 110kg Open  KSS Herps Ciechanów

             36.  Bartosz Zajączkowski 09.05.1989r.  29lat  125kg Open 

        37. Sebastian Bulenger  23.04.1982r. 36lat 125kg  Open

38. Arkadiusz Herodowicz  07.10.1982r.  36lat  125kg  Open   TytanTeam

39. Arkadiusz Daranowski 06.11.1982r. 36 lat 140kg Open  Chałaj Team

        40.  Damian Sieradzki OPEN 140 kg

41.Marcin Karkula 22.12.1982r. 36lat +140kg Open klub Barbell Brothers

42.Maciej Bajer  07.06.1975r. 43lata 82,5kg  M40-44

        43. Mariusz Wiśniewski  12.04.1976r.  42lata  125kg   M40-44

        44. Rafał Pałbicki M40-44 125 kg

        45.  Tomasz Czapiewski 42lata 140kg M40-44

        46. Maciej Knap M40-44 140 kg

        47.Robert Drozdowski M40-44 140kg

48.Tomasz Węgliński 06.03.1978r. 41lat  +140kg M40-44  Chałaj Team

49.Jacek Krysiuk 11.05.1973r. 46 lat  90 kg  M45-49  Klub 15 GBZ

50. Hovhannes Yazichyan 08.05.1971r. 48lat 100kg M45-49 Tytan Team

        51.  Robert Kozłowski M45-49 110 kg

        52. Benny Ferander 125kg M45-49  Szwecja

53. Marek Gruszecki 12.05.1968r. 51lat 82,5kg M50-54 SSS Siemianowice

      Śląskie

        54.   Jacek leszczyński M50-54 110 kg

        55.  Tahvo Jouhojarvi 75kg M55-59  Szwecja

        56. Zdzisław Leśniewski M55-59 82,5 kg

57. Mirosław Urbaniak 06.04.1961r. 58lat 82,5kg M55-59  klub Pleszew

        58.  Mats Ericsson 90kg M55-59 Szwecja

59.  Roman Raczkowski 13.02.1961r. 58lat 100kg M55-59 SSS

     Siemianowice Śląskie

60. Witold Golus M55-59 100 kg

61. Zbigniew Cabaj 19.04.1955r. 64lata  90kg M60-64 LZS Gryf Dobrowo

62. Ryszard Wilczak 26.10.1955r. 63lata 100kg M60-64 Tytan Team

        63. Stanisław Kozeko  10.01.1957r.  62lata  100kg  M60-64

64. Henryk Świerzy 08.03.1956r. 63lata 110kg M60-64  Tytan Team

        65.  Jan Gołąbek   26.11.1958r.   60lat   110kg  M60-64  Spójnia Gdańsk

        66.  Piotr Redzik  61lat  140kg   M60-64

67.  Antoni Kaliński 01.01.1953r. 65lat 67,5kg M65-69  Tytan Team

68. Zbigniew Koper 04.10.1953r. 65lat 75kg M65-69 Klub Piwnica

69. Waldemar Jozwik M65-69 100 kg

        70. Wojciech Grabowski 31.03.12951r. 67lat 110kg M65-69  Gdynia

71. Roman Wanot 11.04.1948r. 71lat 82,5kg M70-74 Siemianowice Śl

72. Sylwester Kubacki M70-74 82.5 kg

73. Kazimierz Tamiłowski  02.02.1948r.  71lat  82,5kg M70-74 LKS Łasin

        74. Tomasz Sokołowski 110kg Masters Szwecja