Start

Sukcesy F.Szabluk

  • Drukuj

06.05.2019

Mistrzostwa Europy WUAP zgłoszenia proszę wysyłać na mój adres e-mail   do 14.05.2019  a pieniądze na podane  konto.
I start Open i Masters  310zł  II i następny start 220zł.
I start T-J23  250zł  każdy następny start 160zł

16.04.2019

 

Certyfikaty rekordów.

 

 

 

Zawodników wymienionych na liście proszę o podanie adresu do korespondencji w celu wysłania certyfikatów. Adres można podać wiadomością sms na nr 721575778 lub na adres e-mail franek56_56tlen.pl

 

  1. Monika Świrska

  2. Joanna Jędraszek

  3. Klaudia Pyka

  4. Katarzyna Troll

  5. Beata Kowalska

  6. Bettina Razouki-Korkis

  7. Małgorzata Bartosiak

  8. Magda Urbanowicz

  9. Paulina Randzio

  10. Weronika Obuchowicz

  11. Elżbieta Kardas

  12. Martyna Dubiej

  13. Dorota Trojanowska

  14. Zuzanna Jędraszczyk

  15. Magdalena Szpila

  16. Jessica Jordan

  17. Wiktoria Paga

  18. Kazimierz Tamiłowski

  19. Wojciech Kramer

  20. Piotr Redzik

  21. Antoni Kaliński

  22. Zbigniew Cabaj

  23. Zygmunt Wysocki

  24. Zbigniew Strzelecki

  25. Tomasz Węgliński

  26. Rafał Pałubicki

  27. Krzysztof Bożyczko

  28. Seweryn Praszkowski

  29. Piotr Jęsiak

  30. Mateusz Kościelski

  31. Dawid Urbanowicz

  32. Arkadiusz Jakubiak

  33. Karol Kazimierczak

  34. Józef Bejgrowicz

  35. Zbigniew Turowski

  36. Mariusz Rufkiewicz

  37. Krzysztof Tur

  38. Rafał Klauz

  39. Grzegorz Drewniany

  40. Tomasz Bejgrowicz

  41. Marcin Helwig

  42. Dawid Stachurski

  43. Stefan Sochański

  44. Edward Rożnowski

  45. Bernard Hojka

  46. Wiesław Wróbel

  47. Jan Małek

  48. Robert Nemś

  49. Konrad Troll

  50. Piotr Gaj

  51. Patryk Łazor

  52. Hubert Jaszczuk

  53. Piotr Stefaniuk

  54. Marcin Gierczak

  55. Maciej Telatycki

  56. Mikołaj Wójcicki

  57. Rafał Nazaruk

  58. Dominik Hezner

  59. Piotr Wieczorek

  60. Kacper Kostera

  61. Jakub Stachurski

  62. Dorian Jarosz

  63. Kacper Hercer

 

 

 

Benchpress RAW Kobiety:

1. Honorata Kaczorowska                  Open      60kg

2. Marta Chachuła                              Open      75kg

 

Deadlift Kobiety;

1. Monika Świrska                             M40-44  52kg          300,4 Pkt

1. Weronika Obuchowicz                   J23         60kg          304,1 Pkt

 

Benchpress RAW Mężczyźni;

1. Arkadiusz Hedorowicz                   Open     125kg          217,4 Pkt

2. Marcin Karkula                              Open  +140kg           211,8 Pkt

3. Piotr Jęsiak                                   Open      67,5kg        205,5 Pkt

   

Masters:

1. Kazimierz Tamiłowski                   M70-74  90kg          231,9 Pkt

2. Wojciech Grabowski                     M65-69  110kg        227,1 Pkt

   

J23:

1. Adrian Sadło                                  J23          90kg         187,5 Pkt

 

Benchpress EQ:

1. Dawid Deptuch                             Open       90kg          223,5 Pkt

 

Deadlift J23:

1. Konrad Blewązka                         J23         110kg         285 Pkt

 

Deadlift Open:

1. Patryk Łazor                                 Open      125kg         292,7 Pkt

2. Marcin Helwig                             Open       82,5kg       278,3 Pkt

 

Deadlift Masters:

1. Józef  Bejgrowicz                        M65-69    75kg         393,3 Pkt

2. Jan Łuka                                      M65-69    90kg         365,3 Pkt

 

Powerlifting:

1. Łukasz  Lipka                              Open       125kg

2. Marek Makarewicz                             

Zawodnicy wytypowani do Mistrzostw Europy  lub Świata proszeni są o potwierdzenie  w terminie 10-15.04.2019r. na adres e-mail franek56_56tlen.pl 
Dokonam zgłoszenia zawodnika i wniosę opłatę startową.

 

Z szacunkiem Prezydent GPC Polska