Lista zawodników

  • Drukuj

Kobiety Benchpress Raw

 

1. Anastazja Świerzy  16.11.2004r. 14lat  56kg  T13-15

2. Dorota Trojanowska T16-17

3. Laura Napora T18-19 60 kg

4. Carmena Luty T18-19 67,5 kg

        5.  Klaudia Tyka  48kg   J23

        6.  Weronika Obuchowicz J23 60 kg

        7.  Paulina Randzio  13.06.1998r. 20 lat  67,5kg   J23  

        8.  Aleksandra Mazurek  10.10.1996r. 22 lata  60kg  J23   Olimpia Lublin

        9.  Anita Grądzka OPEN 48 kg

      10. Dorota Durczak OPEN 52 kg

      11. Danuta Pruta 56 kg OPEN

      12. Sylwia Zielant OPEN 60 kg

      13. Wiktoria Paga OPEN 60 kg

      14. Monika Gryziecka OPEN 67,5 kg

      15. Ewa Nikonowicz 67,5 kg OPEN

      16. Sylwia Gordon OPEN 67,5 kg

      17. Honorata Kaczorowska OPEN 67,5 kg

      18. Emilia Truszkowska 30.06.1994r.  25lat  67,5kg  Open klub  15 GBZ

      19. Marta Chachuła 07.12.1987r. 31lat 75kg Open Tytan Team

      20. Monika Gryziecka OPEN 75 kg

      21. Magdalena Ciureja OPEN 90 kg

      22. Marzena Janzer M40-44 82,5 kg

      23. Beata Kowalska M45-49 75 kg

      24.  Bettina Razzouki Korkis M50-54 60 kg

      25. Krystyna Abramczyk-Puzio 23.04.1965r. 54lata  90kg  M50-54  klub

           Zjednoczeni Olsztyn

 

 

Benchpress Monster

 

1.  Jakub Chrzanowski 22.09.1997r.  21lat  75kg   J23  Tytan Team

2.  Norbert Kanduła J23 90 kg

3.  Piotr Jęsiak OPEN 67,5 kg

4.  Monika Gryziecka OPEN 75 kg

5.  Paweł Pruszyński OPEN 82,5 kg

6.  Piotr Kandafer 29.06.1981r. 37lat  90kg  Open    Fitnes Gym For Life

7.  Krystian Fijałkowski  24.12.1992r.  26lat  100kg  Open klub Sosnowiec

8.  Rafał Niedzwiedzki OPEN 110 kg

9.  Arkadiusz Hedorowicz  07.10.1982r.  36lat  125kg  Open  Tytan Team

       10. Rafał Pałbicki M40-44 125 kg

       11. Marcin Karkula 22.12.1982r. 36lat +140kg Open  klub Barbell Brothers

       12. Grzegorz Drewniany M40-44 100 kg

       13. Wojciech Kramer M55-59 125 kg

       14. Dariusz Kołodziejczyk M60-64 82,5 kg

 

 

Benchpress EQ Men

 

        1.    Dawid Urbanowicz 75 kg T18-19 Athletic Team Rzepin

        2.   Damian Bednarek  31.07.1997r.  21lat 100kg  J23 Tytan Łódź

        3.   Krzysztof Wolszczak 75 kg OPEN Athletic Team Rzepin

4.   Paweł Pruszyński OPEN 82,5 kg

        5.   Patryk Citko OPEN 100 kg

        6.  Tomasz Bejgrowicz OPEN 100 kg

        7.  Tomasz Obcowski OPEN 110 kg

        8.  Sebastian Bulenger 23.04.1982r. 36lat  125kg  Open

        9.  Grzegorz Wałga OPEN 125 kg

      10. Daniel Kowalczyk M40-44 100 kg

      11. Grzegorz Drewniany M40-44 110 kg

      12. Juliusz Zgierski 90 kg M40-44 Athletic Team Rzepin

      13. Tomasz Obcowski M40-44 110 kg

      14. Rafał Pałbicki M40-44 125 kg

      15.Tomasz Czapiewski 140kg M40-44

      16. Benny Ferander 125kg  M45-49  Szwecja

      17. Mirosław Zakrzewski 125 kg M45-49 Athletic Team Rzepin

      18. Tavho Jouhojarvi 75kg  M55-59  Szwecja

      19.  Wojciech Kramer M55-59 125 kg

      20. Jan Gołąbek  26.11.1958r.  60lat  110kg  M60-64 Spójnia Gdańsk

      21. Franciszek Szabluk 17.09.1956r.  62lata  M60-64 Gaj Zalesie

      22. Stanisław Kozeko 10.01.1957r.  62 lata  100kg  M60-64

      23. Wojciech Grabowski 31.03.1951r.  67lat  110kg  M65-69 Gdynia

      24. Kazimierz Tamiłowski 02.02.1948r. 71lat 82,5kg M70-74 LKS Piast

           Łasin

      25. Stefan Sochański M70-74 90 kg

 

 

 

SQUAT  RAW Men

 

        1. Jakub Stachurski 75 kg T16-17

        2. Karol Białecki  82,5kg  T16-17  Zbąszyń

        3. Hubert Puciłowski 82,5 kg T16-17

        4.  Alan Walkowiak  90kg T16-17 Mendelejew Team

        5.  Dawid Stachurski 75 kg T18-19

        6.  Tomasz Jochas 75 kg T18-19

        7.  Dominik Matysiak T18-19 82,5 kg

        8.  Jakub Drozdowski T18-19 110 kg

        9.  Damian Doliwka J23 82,5 kg

       10.  Nikodem Romanowski 30.07.1997r.  21lat  82,5kg  J23 klub The

     Litters

11. Łukasz Gęślicki J23 82,5 kg

12. Jan Kępiński J23 82,5 kg

13. Damian Aniołek 18.03.1997r. 22 lata 100kg J23  klub Mendelejew

14. Konrad Blewązka 01.01.1998r.  21lat  100kg  J23  Tytan Team

        15. Mateusz Olczyk  17.06.1997r.  21 lat  100kg  J23     Potwory Tybory

16. Adrian Sobiszewski J23 100 kg

        17. Adam Kijak J23 125 kg

        18. Przymysław Kawczyński OPEN 75 kg

        19. Marcus Rosmalm  82,5kg  OPEN  Szwecja

        20. Mateusz Rufkiewicz OPEN 82,5 kg

        21. Marcin Helwig OPEN 82,5 kg

        22. Piotr Kandafer 29.06.1981r. 37lat  90kg  Open Fitnes Gym For Life

        23. Artur Lisowski 100kg  Open Potwory Tybory

        24. Konrad Czupryn OPEN 100 kg

        25. Damian Pawelak OPEN 100 kg

        26.  Karol Frąckowiak OPEN 100 kg

        27. Tomasz Bejgrowicz OPEN 100 kg

        28. Wojciech Piela 20.02.1994r. 24lata 110kg Open klub Warszawa

        29. Mariusz Bartołowicz 12.12.1979r. 39 lat  110kg Open KSS Heros

             Ciechanów

        30. Łukasz Lipka 24.09.1992r. 26lat  125kg  Open  Mendelejew Team

        31. Bartosz Zajączkowski 09.05.1989r. 29lat 125kg Open

        32. Przemysław Karwański OPEN 125 kg

        33. Tomasz Milob 07.03.1994r.  25lat  125kg  Open klub Potwory Tybory

        34. August Mood 125kg Open Szwecja

        35. Piotr Gaj OPEN 140 kg

        36. Damian Sieradzki OPEN 140 kg

        37. Marek Makarewicz OPEN 140 kg

        38. Tom Rydman  90kg M40-44 Szwecja

        39. Grzegorz Drewniany M40-44 110 kg

        40. Rafał Klauz M45-49 125 kg

        41. Jurgen Ljungberg140kg M50-55 Szwecja

        42. Janusz Witkowski M55-59 110 kg

        43. Zbigniew Cabaj 19.04.1955r. 64lata 90kg M60-64  LZS Gryf Dobrowo

        44. Wiesław Wróbel M60-64 100 kg

        45. Antoni Kaliński 01.10.1953r. 65lat 67,5kg M65-69  Tytan Team Łódz

        46. Zbigniew Koper 04.10.1953r.  65lat  75kg  M65-69 klub Piwnica

        47. Józef Bejgrowicz 24.09.1952r. 66lat 75kg M65-69 klub SS Tczew

        48. Kazimierz Tamilowski M70-74 82,5 kg

        49. Stefan Sochański M70-74 90 kg

 

SQUAT  RAW Kobiety

 

 

1.     Laura Napora T18-19 60 kg

        2.     Dominika Matysiak 10.05.2001r. 18lat 82,5kg  T18-19  Mendelejew 

        3.     Klaudia Tyka  48kg   J23

        4.     Aleksandra Mazurek  10.10.1996r. 22 lata  60kg  J23   Olimpia Lublin

        5.     Weronika Obuchowicz J23 60 kg

        6.     Paulina Randzio  13.06.1998r. 20 lat  67,5kg   J23 

        7.     Wiktoria Paga OPEN 60 kg

        8.     Ewa Nikonowicz 67,5 kg OPEN

        9.     Kamila Gorczyńska 23.05.1993r. 25lat  75kg  Open Potwory Tybory

       10.  Katarzyna Stępniewska OPEN 82,5 kg

       11.   Magdalena Ciureja OPEN 90 kg

       12.   Ewa Dzwonkowska 24.12.1993r. 25lat 90kg Open Mendelejew Team

       13.  Beata Kowalska M45-49 75 kg

       14.  Krystyna Abramczyk-Puzio 23.04.1965r. 54lata 90kg M50-54  klub 15   

            GBZ

 

 

 

Deadlift RAW Men

 

         1.  Igor Rondoś  22.11.2006r.  13lat  52kg  T13-15

         2.  Radosław Bober T13-15 56 kg

         3.  Dorian Jarosz T13-15 56 kg

         4.  Tomasz Doleżan T13-15 75 kg

         5.  Kacper Hercer T13-15 75 kg

         6.  Karol Leniart T13-15 75 kg

         7.  Szymon Skrudlik T16-17 67,5 kg

         8.  Kacper Czapiewski 75kg  T16-17

         9.  Jakub Stachurski 75 kg T16-17

       10. Kacper Kostera 82,5 kg T16-17

       11. Karol Białecki  82,5kg  T16-17 Zbąszyń

       12. Hubert Puciłowski 82,5 kg T16-17

       13.  Alan Walkowiak  90kg  T16-17  Mendelejew Team

       14. Piotr Wieczorek T18-19 60 kg

       15. Dawid Stachurski 75 kg T18-19

       16. Tomasz Jochas 75 kg T18-19

       17. Dominik Matysiak T18-19 82,5 kg

       18. Dominik Wasilkiewicz 90 kg T18-19 Athletic Team Rzepin

       19. Mikołaj Romanowski 30.07.1997r. 21lat  82,5kg  J23  klub The Litters

       20. Łukasz Gęślicki J23 82,5 kg

       21. Rafał Nazaruk 05.11.1997r.  21lat  67,5kg  J23  Viking Team

       22. Sebastian Łoch J23 82,5 kg

       23. Maciej Telatycki J23 90 kg

       24. Damian Aniołek 18.03.2997r. 22lata 100kg J23 klub Mendelejew

       25. Konrad Blewązka 01.01.1998r. 21lat 100kg J23 Tytan Team

       26. Mateusz Olczyk  17.06.1997r.  21lat  100kg   J23  Potwory Tybory

       27. Adrian Sobiszewski J23 100 kg

       28. Patryk Borzestowski J23 110 kg

       29. Krystian Ludkowski J23 125 kg

       30. Marcin Gierczak J23 125 kg

       31. Sebastian Kwiatkowski 24.12.1996r.  22 lata  125kg  J23

       32. Piotr Stefaniuk OPEN 60 kg

       33. Przymysław Kawczyński OPEN 75 kg

       34. Marcin Helwig OPEN 82,5 kg

       35. Marcus Rosmalm  82,5kg  Open  Szwecja

       36. Mateusz Rufkiewicz OPEN 82,5 kg

       37. Łukasz Grzyb OPEN 90 kg

       38. Przemysław Komarski 90 kg OPEN Athletic Team Rzepin

       39. Tom Rydman 90kg  Open  Szwecja

       40.  Piotr Kandafer 29.06.1981r.  37lat 90kg Open Fitnes Gym for Life

       41. Konrad Czupryn  15.03.1989r. 30lat 100kg Open Gaj Zalesie

       42. Radosław Piątkowski OPEN 100 kg

       43. Artur Lisowski 100kg   Open  Potwory Tybory

       44.  Wiesław Wróbel OPEN 100 kg

       45. Tomasz Bejgrowicz OPEN 100 kg

       46. Hubert  Jaszczuk  05.05.1993r. 25lat  100kg  Open  Potwory Tybory

       47. Jakub Palenik OPEN 100 kg

       48. Karol Frąckowiak OPEN 100 kg

       49. Dariusz Kopczyński 110 kg OPEN

       50. Wojciech Piela 20.02.1994r. 24lata 110kg Open klub Warszawa

       51. Igor Smirnovs 110kg  Open Szwecja

       52. Mariusz Bartołowicz 12.12.1979r. 39 lat  110kg Open  KSS Heros 

            Ciechanów

       53. Krzysztof Grzemiński  26.03.1987r. 31lat 110kg  Open  KSS Heros

            Ciechanów

       54. Tomasz Sokołowski 110kg  OPEN  Szwecja

       55.  Patryk Łazor OPEN 125 kg

       56.  Arkadiusz Hedorowicz 07.10.1982r. 36lat 125kg Open Tytan Team

       57. Kiril Afanse 125kg  Open  Szwecja

       58. Łukasz Lipka  24.09.1992r. 26lat 125kg Open   Mendelejew Team

       59. Bartosz Zajączkowski 09.05.1989r. 29lat 125kg  Open

       60. Przemysław Karwański OPEN 125 kg

       61.  Daniel  Jansson 140kg   Open   Szwecja

       62.  Damian Sieradzki OPEN 140 kg

       63.  Marek Makarewicz OPEN 140 kg

       64. Piotr Gaj OPEN 140 kg

       65.  Konrad Troll  07.09.1972r.  46lat  82,5kg  M45-49

       66. Niclas Fieberg 100kg  M45-49 Szwecja

       67. Marek Dawidowicz M45-49 140 kg

       68. Robert Nemś 125 kg M45-49

       69.  Peter Hellberg 125kg M45-49  Szwecja

       70. Benny Ferander 125kg  M45-49  Szwecja

       71. Rafał Klauz M45-49 125 kg

       72. Jan Małek 29.08.1963r.   55lat  75kg   M55-59

       73. Mats Eriksson 90kg  M55-59  Szwecja

       74.  Jorgen Ljungberg  140kg  M50-55 Szwecja

       75. Janusz Witkowski M55-59 110 kg

       76. Ireneusz Czupryn 01.10.1955r. 63lata 82,5kg M60-64  Gaj Zalesie

       77. Zbigniew Cabaj 19.04.1955r. 64lata 90kg M60-64 LZS Gryf Dobrowo

       78. Marian Knuth M60-64 100 kg

       79.  Wiesław Wróbel M60-64 100 kg

       80. Piotr Redzik 140kg M60-64

       81.  Zbigniew Koper 04.10.1953r. 65 lat 75kg  M65-69 klub Piwnica

       82.  Ryszard Śliwiński 22.01.1950r. 69lat 75kg M65-69 klub Chełm

       83. Józef Bejgrowicz  24.06.1952r. 66lat  75kg M65-69 klub SS Tczew

       84. Edward Rożnowski 90 kg M65-69

       85. Jan Łuka M65-69 90 kg

       86. Stefan Sochański M70-74 90 kg

 

 

 

Deadlift RAW Kobiety

      

         1.  Jessica Jordan T13-15 67,5 kg

 2.  Dorota Trojanowska T16-17

 3.  Magdalena Szpila T16-17 44 kg

 4.  Wiktoria Bukiet T16-17 60 kg

         5.  Zuzanna Jędraszczyk T16-17 67,5 kg

         6.  Wiktoria Serekos T16-17 75 kg

 7. Martyna Dubij  14.05.1999r.  19lat  52kg  T18-19

 8. Elżbieta Kardaś T18-19 56 kg

 9. Laura Napora T18-19 60 kg

        10. Dominika Matysiak 10.05.2001r. 18lat 82,5kg T18-19 Mendelejew

             Team

        11. Klaudia Tyka  48kg   J23

        12. Aleksandra Mazurek  10.10.1996r. 22 lata  60kg  J23   Olimpia Lublin

        13. Weronika Obuchowicz J23 60 kg

        14. Paulina Randzio  13.06.1998r. 20 lat  67,5kg  J23

        15.  Renata Zapała OPEN 67,5 kg

        16.  Ewa Nikonowicz 67,5 kg OPEN

        17. Katarzyna Mądry 22.03.1993r.  26last  67,5kg  Open klub Potwory             

             Tybory

        18.  Magdalena Ciureja OPEN 90 kg

        19. Ewa Dzwonkowska 24.12.1993r. 25lat 90kg  Open Mendelejew Team

        20.  Katarzyna Troll M40-44 60 kg

        21. Beata Kowalska M45-49 75 kg

        22. Bettina Razzouki Korkis M50-54 60 kg

        23. Krystyna Abramczyk-Puzio 23.04.1965r. 54lata 90kg  M50-54  klub 

             Zjednoczeni Olsztyn

 

 

 

Benchpress RAW Men

  

        1.     Bartłomiej Prukop  48kg T13-15 S S Siemianowice Śl

2.     Sebastian Żołądek 11.03.2006r. 13 lat 52kg  T13-15 SSS Siemianowice Śl

3.     Dawid Siekierka 11.02.2005r. 14lat 52kg T13-15 SSS Siemianowice Śl

4.     Karol Kaźmierczak 52 kg T13-15

5.     Oskar Kropidłowski T13-15 56 kg

6.     Mateusz Witek 56 kg T13-15

        7.     Jakub Czapiewski  13lat  56kg  T13-15

        8.     Tomasz Doleżan T13-15 75 kg

        9.     Karol Leniart T13-15 75 kg

      10.                       Patryk Strzałek T16-17

      11.                       Artur Kozłowski

      12.                       Krystian Tuzikowski 19.06.2001r. 17lat 67,5kg T16-17 Tytan Team

      13.                       Michał Ziemkiewicz T16-17 67,5 kg

      14.                       Piotr Szewczyk  19.09.2001r.  17lat   75kg   T16-17

      15.                       Michał Mikulski T16-17 75 kg

      16.                       Kacper Czapiewski 16lat 75kg  T16-17

      17.                       Oliwer Stenka 75 kg T16-17

      18.                       Jakub Stachurski 75 kg T16-17

      19.                       Kacper Kostera 82,5 kg T16-17

      20.                       Karol Białecki 16lat 82,5kg  T16-17 Zbąszyń

      21.                       Mateusz Kościelski T16-17 110 kg

      22.                       Szymon Dąbrowski T18-19 67,5 kg

      23.                       Dawid Stachurski 75 kg T18-19

      24.                       Dawid Urbanowicz 75 kg T18-19 Athletic Team Rzepin

      25.                       Tomasz Jochas 75 kg T18-19

      26.                       Jakub Koeijvoets 23.05.2000r. 18lat 75kg T18-19 KS Team Wrocław

      27.                       Mateusz Schmidla 11.07.2000r. 18lat 82,5kg T18-19 SSS Siemianowice

            Śląskie

      28.                       Dominik Wasilkiewicz 90 kg T18-19 Athletic Team Rzepin

      29.                       Jakub Drozdowski 27.06.2000r. 18lat 110kg T18-19 Olimpik Park

      30.                       Adrian Chełmecki 52 kg J23

      31.                       Rafał Nazaruk 05.11.1997r. 21lat  67,5kg  J23 Viking Team

      32.                       Patryk Poletyło J23 75 kg

      33.                       Adam Kawka 75 kg J23

      34.                       Łukasz Gęślicki J23 82,5 kg

      35.                       Grzegorz Strambowski J23 90 kg

      36.                       Norbert Kanduła J23 90 kg

      37.                       Michał Potocki OPEN 82,5 kg

      38.                       Bartłomiej Koziara  06.05.1996r.  22lata  82,5kg  J23

      39.                       Damian Doliwka J23 82,5 kg

      40.                       Norbert Radzio J23 90 kg

      41.                       Adrian Sobiszewski J23 100 kg

      42.                       Konrad Blewązka  21lat  100kg  J23  Tytan Team

      43.                       Dawid Dychowski J23 100 kg

      44.                       Damian Aniołek 18.03.1997r. 22lata 100kg J23 klub Mendelejew Team

      45.                       Mateusz Rosiński 100 kg J23

      46.                       Seweryn Praszkowski J23 110 kg

      47.                       Krystian Ludkowski J23 125 kg

      48.                       Dominik Szewczyk  22.02.1995r.  24 lata  67,5kg  Open

      49.                       Damian Matusiak OPEN 67,5 kg

      50.                       Marcin Kosowski 24.03.1990r. 28lat 67,5kg Open Klub Sochaczew

      51.                       Piotr Jęsiak OPEN 67,5 kg

      52.                       Andrzej Kołodziejczyk 75 kg OPEN

      53.                       Patryk Poletyło OPEN 75 kg

      54.                       Marcus Rosmalm  82,5kg  Open Szwecja

      55.                       Mateusz Rufkiewicz OPEN 82,5 kg

      56.                       Patryk Kaczmarek 23.04.1995r. 24 lata 90kg  Open  Tytan Team

      57.                       Grzegorz Joka 28.11.1987r. 32 lata 90kg Open GBZ

      58.                       Tom Rydman 90kg Open Szwecja

      59.                       Piotr Kandafer   29.06.1981r.   37lat   90kg  Open Fitnes Gym for Life

      60.                       Rafał Żarnowski OPEN 90 kg Athletic Team Rzepin

      61.                       Jarosław Domański  03.01.1992r.  27lat   100kg   Open  Tytan

      62.                       Krzysztof Kasprzyk 15.11.1990r.   28lat     100kg   Open

      63.                       Przemysław Dobrowolski 31.08.1986r.  32lata  100kg  Open  Tytan

           Team

      64.                       Tomasz Trzciński 17.09.1982r. 37 lat 100 kg Open Klub 15 GBZ

      65.                       Marceli Tompa 100kg OPEN

      66.                       Kamil Byszewski OPEN 100 kg

      67.                       Jakub Palenik OPEN 100 kg

      68.                       Piotr Michalak OPEN 110 kg

      69.                       Sebastian Winiarski OPEN 110 kg

      70.                       Emil Gzowski 110 kg OPEN Athletic Team Rzepin

      71.                       Dawid Górzyński OPEN 110 kg

      72.                       Kamil Zdzibłowski OPEN 110 kg

      73.                       Igor Smirnovs 110kg  Open  Szwecja

      74.                       Mariusz Bartołowicz  10.12.1979r. 39lat  110kg Open      KSS Heros  

            Ciechanów

      75.                       Krzysztof Grzemiński 26.03.1987r. 31lat 110kg Open  KSS Herps

            Ciechanów

      76.                       Daniel Żarnowski 125 kg OPEN Athletic Team Rzepin

      77.                       Bartosz Zajączkowski 09.05.1989r.  29lat  125kg Open 

      78.                       Sebastian Bulenger  23.04.1982r. 36lat 125kg  Open

      79.                       Arkadiusz Herodowicz  07.10.1982r.  36lat  125kg  Open   Tytan Team

      80.                       Arkadiusz Daranowski 06.11.1982r. 36 lat 140kg Open  Chałaj Team

      81.                       Damian Sieradzki OPEN 140 kg

      82.                       Michał Poczynek OPEN 140 kg

      83.                       Marcin Karkula 22.12.1982r. 36lat +140kg Open klub Barbell Brothers

      84.                       Wiesław Kiwacki 75 kg M40-44 Athletic Team Rzepin

      85.                       Maciej Bajer  07.06.1975r. 43lata 82,5kg  M40-44

      86.                       Juliusz Zgierski 90 kg M40-44 Athletic Team Rzepin

      87.                       Robert Kanclerz M40-44 90 kg

      88.                       Krzysztof Zakrzewski 100 kg OPEN Athletic Team Rzepin

      89.                       Marcin Gołębiewski OPEN 100 kg

      90.                       Rafał Niedzwiedzki OPEN 110 kg

      91.                       Krzysztof Cieślak 125 kg OPEN

      92.                       Marek Makarewicz OPEN 140 kg

      93.                       Krzysztof Klimaszewski M40-44 82,5 kg

      94.                       Mariusz Wiśniewski  12.04.1976r.  42lata  125kg   M40-44

      95.                       Rafał Pałbicki M40-44 125 kg

      96.                       Tomasz Czapiewski 42lata 140kg M40-44

      97.                       Maciej Knap M40-44 140 kg

      98.                       Robert Drozdowski M40-44 140kg

      99.                       Tomasz Węgliński 06.03.1978r. 41lat  +140kg M40-44  Chałaj Team

     100.  Bogdan Kropidłowski M45-49 75 kg

     101.  Ireneusz Pryk 82,5 kg M45-49

     102.  Jacek Krysiuk 11.05.1973r. 46 lat  90 kg  M45-49  Klub 15 GBZ

     103.  Wojciech Kaliciak 100 kg M45-49 Athletic Team Rzepin

     104.  Hovhannes Yazichyan 08.05.1971r. 48lat 100kg M45-49 Tytan Team

     105.  Robert Kozłowski M45-49 110 kg

     106.  Arkadiusz Herold M45-49 110 kg

     107.  Benny Ferander 125kg M45-49  Szwecja

     108.  Mirosław Zakrzewski 125 kg M45-49 Athletic Team Rzepin

     109.  Marek Dawidowicz M45-49 140 kg

     110.  Marek Gruszecki 12.05.1968r. 51lat 82,5kg M50-54 SSS Siemianowice

            Śląskie

     111.  Jacek leszczyński M50-54 110 kg

     112.  Krzysztof Bożyczko-Jałocha M50-54 125 kg Klub: WZOREK

     113.  Tahvo Jouhojarvi 75kg M55-59  Szwecja

     114.  Zdzisław Leśniewski M55-59 82,5 kg

     115.  Mirosław Urbaniak 06.04.1961r. 58lat 82,5kg M55-59  klub Pleszew

     116.  Eugeniusz Wittstock M55-59 82,5 kg

     117.  Mats Ericsson 90kg M55-59 Szwecja

     118.  Roman Raczkowski 13.02.1961r. 58lat 100kg M55-59 SSS Siemianowice

            Śląskie

     119.  Witold Golus M55-59 100 kg

     120.  Janusz Witkowski M55-59 110 kg

     121.  Waldemar Nacewicz M55-59 140 kg

     122.  Ireneusz Czupryn M60-64 82,5 kg

     123.  Zbigniew Cabaj 19.04.1955r. 64lata  90kg M60-64 LZS Gryf Dobrowo

     124.  Ryszard Wilczak 26.10.1955r. 63lata 100kg M60-64 Tytan Team

     125.  Stanisław Kozeko  10.01.1957r.  62lata  100kg  M60-64

     126.  Marian Knuth M60-64 100 kg

     127.  Ryszrad Wilczak M60-64 100 kg

     128.  Henryk Świerzy 08.03.1956r. 63lata 110kg M60-64  Tytan Team

     129.  Jan Gołąbek   26.11.1958r.   60lat   110kg  M60-64  Spójnia Gdańsk

     130.  Piotr Redzik  61lat  140kg   M60-64

     131.  Antoni Kaliński 01.01.1953r. 65lat 67,5kg M65-69  Tytan Team

     132.  Zbigniew Koper 04.10.1953r. 65lat 75kg M65-69 Klub Piwnica

     133.  Józef Małek 75 kg M65-69

     134.  Waldemar Jozwik M65-69 100 kg

     135.  Józef Matej M65-69 100 kg

     136.  Wojciech Grabowski 31.03.12951r. 67lat 110kg M65-69  Gdynia

     137.  Roman Wanot 11.04.1948r. 71lat 82,5kg M70-74 SSS Siemianowice Śl

     138.  Sylwester Kubacki M70-74 82.5 kg

     139.  Kazimierz Tamiłowski  02.02.1948r.  71lat  82,5kg M70-74 LKS Łasin

     140.  Tomasz Sokołowski 110kg Masters Szwecja

 

 

 

1. Wojciech Grabowski M65-69 110 kg - Benchpress Monster

2. Krzysztof Tur M50-54 90 kg - Deadlift, Squat, Benchpress RAW

3. Monika Świrska M40-44 52 kg - Benchpress RAW, Squat, Deadlift

4. Małgorzata Bartosiak OPEN 52 kg - nie podano w czym startuje

5. Aleksandra Przygoda OPEN 75 kg - Benchpress RAW, Squat, Deadlift

6. Joanna Jendraszek OPEn 52 kg - nie podano konkurancji

7. Magda Urbanowicz OPEN 48 kg - Benchpress RAW, Deadlift, Squat

8. Magda Czarnecka J23 67,5 kg - Benchpress RAW, Deadlift, Squat

9. Kamil Ćwikła T18-19 100 kg - Benchpress RAW, EQ, Monster, Squat, Deadlift

10. Zbigniew Strzelecki M45-49 140 kg - Benchpress

11. Adam Nałęcz J23 82,5 kg - Benchpress RAW, Squat, Deadlift

12. Wojciech Meyer M40-44 110 kg - Benchpress RAW

13. Dawid Meyer T13-15 75 kg - Benchpress RAW

14. Dominik Hezner T18-19 75 kg - Benchpress RAW, Squat, Deadlift

15. Hubert Raniszewski OPEN 82,5 kg - Benchpress RAW