Chór Parafii Horbów nagrywa płytę

Chór Parafii Przemienienia Pańskiego w Horbowie w dniu 9 kwietnia 2016 r. nagrał płytę w studiu nagrań Bialskiego Centrum Kultury w Białej Podlaskiej.

Płyta wydana będzie z okazji Jubileuszu 500- lecia parafii i łaskami słynącego obrazu Matki Bożej Łaskawej, Pani Horbowskiej. Znajdzie się na niej  siedem pieśni maryjnych, a wśród nich trzy pieśni ku czci Matki Bożej Horbowskiej. Tytuł płyty 500 lat z Horbowską Panią, to jednocześnie tytuł pieśni, która powstała z okazji Jubileuszu, a do której słowa napisała nasza koleżanka Ania Sygieniewicz, zaś Pan Krzysztof Olesiejuk skomponował muzykę.

Jako członkowie chóru bardzo cieszymy się, że mogliśmy nagrać płytę z okazji tak niezwykłego Jubileuszu. Liczymy, że płyta się spodoba i będzie piękną pamiątką 500- lecia Parafii w Horbowie i łaskami słynącego obrazu Matki Bożej Łaskawej. Dziękujemy naszemu dyrygentowi Panu Krzysztofowi Olesiejukowi za cierpliwość i poświęcony czas, Panu Marcinowi Kalickiemu ze studia nagrań za cenne wskazówki i realizację nagrania. Za życzliwość i otwarte serce serdecznie dziękujemy sponsorowi, dzięki któremu mogliśmy nagrać i wydać płytę.

foto01.jpgfoto02.jpgfoto03.jpgfoto04.jpgfoto05.jpgfoto06.jpgfoto07.jpgfoto08.jpgfoto09.jpgfoto10.jpg