Uroczyste rozpoczęcie roku formacyjnego Domowego Kościoła - rejon Biała Podlaska

Dnia 20.09.2015r w parafii  Przemienia Pańskiego w Horbowie miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku formacyjnego Domowego Kościoła Ruchu Światło Życie.

Zebraliśmy się na mszy św. razem ze wspólnotą tej parafii o godz. 10.00 a  następnie przed wizerunkiem Matki Bożej Łaskawej, który już 500 lat czcimy na tej ziemi zawierzyliśmy Ruch pod Jej Macierzyńską Opiekę. Na mszy św przyjęliśmy też nowy krąg młodych małżonków do wspólnoty. Deszcz padał od samego rana, ale to nie przeszkodziło abyśmy zebrali się w liczbie ok 200 osób. Na szczęście oazowicze z Horbowa postawili namioty na placu przy kościele a  Gerd  z Kasią nagotowali horbowskiej grochówki i super super bigosu. A potem w mocy Ducha Świętego były świadectwa młodzieży i dorosłych z rekolekcji letnich przy cudnych śpiewach naszej scholi. Spotkanie zakończyliśmy uroczystym błogosławieństwem par łącznikowych, pilotujących i animatorskich. Niech Duch Święty prowadzi nas wszystkich i obdarza swoimi darami.

foto01.jpgfoto02.jpgfoto03.jpgfoto04.jpgfoto05.jpgfoto06.jpgfoto07.jpgfoto08.jpgfoto09.jpgfoto10.jpgfoto11.jpgfoto12.jpgfoto13.jpgfoto14.jpgfoto15.jpgfoto16.jpgfoto17.jpgfoto18.jpgfoto19.jpgfoto20.jpgfoto21.jpgfoto22.jpgfoto23.jpg