25 rocznica święceń kapłańskich ks. Proboszcza Józefa Nikoniuka

W dniu 22 czerwca 2015 r. o godz. 10.00 w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Horbowie odbyła się Msza Św. dziękczynna z okazji 25 rocznicy święceń kapłańskich ks. Proboszcza Józefa Nikoniuka.

Mszy Św. koncelebrowanej przewodniczył ks. Robert Sierociuk, zaś kazanie wygłosił ks. Andrzej Danieluk, dyrektor Katolickiego Gimnazjum oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Białej Podlaskiej. W imieniu parafian życzenia ks. Proboszczowi złożyli Grażyna i Krzysztof Antoniukowie oraz Stanisław Grzelak.

Czcigodny Księże Proboszczu!

Z okazji 25-lecia Święceń Kapłańskich życzymy Ci radości z każdego dnia kapłańskiej służby, Bożego Błogosławieństwa i obfitości darów Ducha Świętego. Niech dobry Bóg darzy Cię zdrowiem i pokojem, a Matka Boża Horbowska, Niebieska Lekarka i Pocieszycielka Strapionych ma w Swej opiece i wyprasza potrzebne łaski, abyś dalej z odwagą i mocą kroczył po trudnych ścieżkach kapłańskiego życia. Otaczamy Cię naszą modlitwą, dziękując dziś Panu Bogu za Twoją obecność wśród nas, za wszystko dobro, które się stało naszym udziałem, za czas i siły, którymi służysz ludziom.
Drogi Księże Józefie! Niech Cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą, niech Cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Tobie oblicze swoje i niech Cię obdarzy pokojem.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem – Szczęść Boże!

foto01.jpgfoto02.jpgfoto03.jpgfoto04.jpgfoto05.jpgfoto06.jpgfoto07.jpgfoto08.jpgfoto09.jpgfoto10.jpgfoto11.jpgfoto12.jpg