Kilka wspomnień po XIII Pieszej Pielgrzymce Horbowskiej do Kodnia

W dniu 14 sierpnia 2020 r. po raz trzynasty wyruszyliśmy w Pieszej Pielgrzymce Horbowskiej do Kodnia.

Po Mszy Św. odprawionej o godz. 6.00 w świetlicy w Kłodzie Małej oraz błogosławieństwie ks. proboszcza Józefa Nikoniuka, udaliśmy się przed pomnik rodziny Koniuszewskich, skąd po krótkiej modlitwie wyruszyliśmy na pielgrzymi szlak. W bieżącym roku do Kodnia wyruszyło 80 pielgrzymów. Każdy z nas niósł w sercu dziękczynienia i prośby, by to wszystko zanieść do Maryi, Królowej Podlasia, dy Ona wysłuchała naszych próśb. Dziękujemy Panu Bogu za dar wiary i wspólnoty, jaką jest nasza parafia, dziękujemy ludziom dzięki którym pielgrzymka mogła się odbyć. Zapraszamy za rok na pielgrzymi szlak. 

foto01.JPGfoto02.JPGfoto03.JPGfoto04.JPGfoto05.JPGfoto06.JPGfoto07.JPGfoto08.JPGfoto09.JPGfoto10.JPGfoto11.JPGfoto12.JPGfoto13.JPG