Odpust parafialny ku czci Przemienienia Pańskiego 2020

Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na odpust parafialny ku czci Przemienienia Pańskiego, który odbędzie się w dniu 9 sierpnia 2020 r. w kościele w Horbowie. Msza Św. odpustowa sprawowana będzie o godz. 12.00

Do odpustu przygotowujemy się duchowo przez nowennę odprawianą codziennie na Mszy Św. o godz. 18.00. Jezusa Przemienionego prosimy o przemianę naszych głów i serc.
W sobotę 8 sierpnia o godz. 17.30 spowiedź przed odpustem (księża będą nam służyć w Sakramencie Pojednania). O godz. 18.00 Msza Św. a po niej procesja różańcowa z modlitwą za zmarłych na cmentarzu. Uczcijmy, uszanujmy i wspierajmy naszych zmarłych modlitwą i Komunią Św.
W niedzielę 9 sierpnia, Msze Św. o godz. 8.00 i 12.00- suma odpustowa, której przewodniczyć będzie ks. Tadeusz Olędzki. Przed Mszą Św. o 11.30 poświęcenie Krzyża odnowionego przez mieszkańców Lachówki Małej.
Po Mszy Św. odpustowej zapraszamy na Odpustowe spotkanie przy stole na podwórku proboszcza. Obok obfitej strawy, zabawa i integracja oraz rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszy ogród.
W godz. od 16.00 do 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Wizerunku Matki Bożej Łaskawej.