Niedziela Miłosierdzia Bożego w naszej Parafii - transmisja Mszy Św. na żywo

Zapraszamy na transmisję Mszy św. w niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 10.00 z naszego kościoła w Horbowie. 

Dzisiaj w Niedzielę Miłosierdzia Bożego możemy uprosić wiele łask dla Kościoła i świata. Zapewnił nas o tym sam Jezus, mówiąc do św. Faustyny: Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego /Dz. 699/. 

W dniu dzisiejszym rozpoczyna się 76. Tydzień Miłosierdzia. Bądźmy dziś Świadkami Miłosierdzia w naszych domach, w życiu rodzin i w miejscach pracy. Niech świadkami Bożego Miłosierdzia będą dziadkowie, rodzice, młodzież i dzieci.

Bożemu Miłosierdziu zawierzamy naszą Parafię, wszystkich modlących się w naszym kościele, także za pośrednictwem Internetu, nasze rodziny, parafię,  diecezję, Ojczyznę i cały świat. Jezu ufam Tobie.