To już XII Piesza Pielgrzymka z Horbowa do Kodnia

W dniu 14 sierpnia 2019 r. po raz dwunasty wyruszyliśmy w Pieszej Pielgrzymce Horbowskiej do Kodnia.

Po Mszy Św. odprawionej o godz. 6.00 w świetlicy w Kłodzie Małej oraz błogosławieństwie ks. proboszcza Józefa Nikoniuka, udaliśmy się przed pomnik rodziny Koniuszewskich, skąd po krótkiej modlitwie wyruszyliśmy na pielgrzymi szlak. Naszej pielgrzymce przewodniczył ks. Karol Twarowski, zaś przez pewien etap wędrował też z nami ks. proboszcz Józef Nikoniuk. W bieżącym roku do Kodnia wyruszyło 90 pielgrzymów. Każdy z nas niósł w sercu dziękczynienia i prośby, by to wszystko zanieść do Maryi, Królowej Podlasia. Mimo deszczu, ten wspólny czas wędrówki i modlitwy był pięknym czasem łaski i Bożego Ducha. Dziękujemy Panu Bogu za dar wiary i wspólnoty, jaką jest nasza parafia, dziękujemy ludziom dzięki którym pielgrzymka mogła się odbyć. Zapraszamy za rok na pielgrzymi szlak.