XI Piesza Pielgrzymka z Horbowa do Kodnia już za nami...

W dniu 14 sierpnia 2018 r. po raz jedenasty wyruszyliśmy w Pieszej Pielgrzymce Horbowskiej do Kodnia.

Po Mszy Św. odprawionej o godz. 6.00 w świetlicy w Kłodzie Małej oraz błogosławieństwie ks. proboszcza Józefa Nikoniuka, udaliśmy się przed pomnik rodziny Koniuszewskich, skąd po krótkiej modlitwie wyruszyliśmy na pielgrzymi szlak. Naszej pielgrzymce przewodniczył ks. Karol Twarowski. W bieżącym roku do Kodnia wyruszyło 67 pielgrzymów. Zanieśliśmy do Maryi podziękowania i prośby, intencje nasze i naszych bliskich, zawierzając nasze życie i życie naszych rodzin najlepszej z Matek. Trwając w dziękczynieniu za dar pielgrzymowania już dzisiaj zapraszamy wszystkich do wspólnej wędrówki za rok.
Szczególnie zapraszamy tych, którzy jeszcze nigdy nie byli na pielgrzymce, spróbujcie, naprawdę warto!Innocent