Akcja pomocy potrzebującym w naszej parafii

W niedzielę 3 grudnia 2017 r. rozpoczynamy akcję pomocy potrzebującym parafianom. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w akcję i podzielenia się tym, co mamy z innymi.

Możemy przynosić trwałe produkty żywnościowe i składać je w salce przy plebanii. Z zebranych darów przygotujemy paczki i przekażemy je najbardziej potrzebującym rodzinom z naszej Parafii. Za każdy dar serca serdeczne Bóg zapłać.

Uczynki miłosierdzia są najbardziej dochodową inwestycją w przyszłość. Kiedy staniemy przed Bogiem twarzą w twarz, liczyć się będzie tylko kapitał serca bezinteresownie ofiarowany Chrystusowi żyjącemu w ubogich. Liczyć się będzie nie to ile masz, ale ile dałeś. Niech zachętą do dzielenia się z innymi będą słowa Chrystusa: "Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili" (Mt 25, 40)